Jump to content
yesil

Yeşil Çay Diyetim

Önerilen İletiler

3 gündür uyguladigim bir yöntem.

en son saat 16 - 17 arasi yemek yiyorum ondan sonra yemiyorum ve 3 bardak yesil cay iciyorum aciktigimi hissettgim anda.

benim tatli krizim geceleri gelirdi. yesil cay istahimi feci bir sekilde kesiyor. bugun en sonsaat 4 de yedim hala istahim yok. ayrica cok sik bir sekilde wc ye gidiyorum ödemleri atiyor vücut. ve bagirsaklarim tuhaf sesler cikartiyor metebolizma hizli calismaya basladi...

ayrica hizli yürüyüs yapiyorum yaninda spor olsun diye.

hayir daha tartilmadim ama kilo verdigimi hissediyorum.

Not: üc gündür cikolata yemedim bu benim icin inanilmaz bir sey :D

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elif92

Yesil cay cilde iyi geldinide duymustum bende hep iciyorum ve gercekten hep wc gidiyorsunuz.. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plato

ben bir kere içmeye çalıştım ama iğrenç bir tadı vardı..yada aldığım markkanın tadı iğrençti bilemiyorum...başka markaları denemem gerek sanırım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bir kaç gün etkili oluyor sonra alışıyor eski ritmine dönüyor benim vücudum maalesef uzun süreli etkili olmuyor hiçbir yöntem Allah yardımcın olsun kardeş inşaallah faydalı olur diyetin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ben bir kere içmeye çalıştım ama iğrenç bir tadı vardı..yada aldığım markkanın tadı iğrençti bilemiyorum...başka markaları denemem gerek sanırım..

cok demleyince öyle oluyor. az bekleticeksiniz 3-4 dk kadar. o zaman yine biraz iyi tadi.

--- Sonraki mesaj ---

İlk bir kaç gün etkili oluyor sonra alışıyor eski ritmine dönüyor benim vücudum maalesef uzun süreli etkili olmuyor hiçbir yöntem Allah yardımcın olsun kardeş inşaallah faydalı olur diyetin..

biraz yapinca vücut direniyor ama o dönemi atlatinca birden yine kilo veriliyor. bende hep öyle oldu. o dönemde kilo vermem durdu nasil olsa veremem diyip cogu diyeti bozuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Elif92

yesil cay iyi ama benim uykumu kacirio o yüzden gec vakit icmiorum

sizdede öyle oluyormu`?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plato

canım ben poşet çay olanından kullanmıştım...nasıl az demleyebilirdim ki..az mı bekletmeliydim acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yesil fikrimi söylicem ama alınmaca yok (: 16dan sabaha kadar aç durmak işkence gibi bence

bundan önce açtığın bi konu daha vardı bu bölümde, ikiside çok zararlı diyetler, vücudunun dengesini bozuyorsun, ilerde daha çok kilo aldırır bu tür açlık diyetleri

normal saatlerde yemeğine devam edip ekmeği ve çikolata kola tarzı aburcuburu tamamen kesmen yeterli aslında.ve yemeği yavaş yemen. uzun sürede doğal olarak kilo vermeye başlarsın. ? daha mantıklı değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canım ben poşet çay olanından kullanmıştım...nasıl az demleyebilirdim ki..az mı bekletmeliydim acaba.

evet canim poset cayi 3-4 dakika beklet sonra cikart.

--- Sonraki mesaj ---

yesil cay iyi ama benim uykumu kacirio o yüzden gec vakit icmiorum

sizdede öyle oluyormu`?

sanki biraz öyle.

--- Sonraki mesaj ---

yesil fikrimi söylicem ama alınmaca yok (: 16dan sabaha kadar aç durmak işkence gibi bence

bundan önce açtığın bi konu daha vardı bu bölümde, ikiside çok zararlı diyetler, vücudunun dengesini bozuyorsun, ilerde daha çok kilo aldırır bu tür açlık diyetleri

normal saatlerde yemeğine devam edip ekmeği ve çikolata kola tarzı aburcuburu tamamen kesmen yeterli aslında.ve yemeği yavaş yemen. uzun sürede doğal olarak kilo vermeye başlarsın. ? daha mantıklı değil mi

yok alinmadim canim. bak ben yillardir sekerli icecekler icmem cola,fanta cayimi bile sekersiz icerim. sadece kepekli ekmek yerim arada bir pogaca yaparim o da ayda bir defa bile degil yani. hazir yemek de yemem hergun yagsiz yemek yapiyorum. cok balik yiyorum vs ama cikolata krizim beni bitiriyor.

birza midemi kücültmek icin simdi yesil cay diyeti yapyiorum cunku istahi kesiyor. cok acikirsam da meyve yerim. mesela dün gece istahim yoktu ama aciktigim zaman midem agrir biraz öyle oldu. ama yemedim hic canim bir sey istemedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap