Jump to content
Guest semihbaba4125

Büyü İle Olan Evliliğin Akıbeti ( Herkes Okusun )

Recommended Posts

Yıllarca sevişip birbirine kaçan ve evlenenler bir bakıyorsun 3 ay sonra boşanıyorlar.Bu işler kader meselesi,alın yazısı.

Bir kaç yıl önce Antalya'da, üç kızını da büyü sayesinde istediği adamlarla evlendirdiğini iddia eden bir kadınla tanışmıştım. yemin ediyorum korktum kadının içindeki hırstan! Elbette kaçarak uzaklaşmıştım.

Allah hepimizi esirgesin.

Sevdiğim adama büyü yapacak kadar vicdanımı yitirirsem, aşkın temizliği nerede kalır?

musubetten çekinmeyen yapsın yapacağını sonrası bitmeyen çile başka karı olmaz sanırım.

Büyü ile yapılan hiç bir şeyin hayırlı olacağını ve dört dörtlük bir yuvanında kurulacağını sanmıyorum..

Büyü sonucu olan bir iş evliliğe kadar gitmeyebilir,gitse bile sonu tarifsiz belalar doludur... Sevdik de aşkıda biliyoruz acısını yaşadık şükür :) ama haşa ne büyüye gittim ne aklımdan geçti,bilerek duamda bile yanlışı,haramı söylediysem RABBİM affetsin

green canım senın esın mı sana buyu yaptı?

şu sıra ünlüler dünyasından büyü ile erkekleri kendine çeken bazı zevat; Allahın izni ve kuvvetiyle yüz üstü bırakıldılar

kimisi düğünü yapamadan yaptıkları zina yanlarına kar kalaraktan , tekmeyi yedi

kimisi ile şu an yeni boşandı.. isim vermiycem

maalesef ilk başta öz halam bütün aileme yapmış. daha sonra eski eşimle birlikte gidip bana yaptırmışlar.

büyü ile evlilik olunca ne kadar uzun sürerse sürsün, büyüye maruz kalan taraf robot gibi oluyor, yaşıyormu yaşamıyormu, sabah mı, gece mi, rüya-kabus mu, gerçek mi yalan mı anlayamıyor. iyi görünse bile, çevreye karşı oluyor. ilk evlendiğim sıralar Allah ım bu bir kabus olsun ve artık nolur uyandır beni diye çok Dualar ediyordum.