Jump to content
Guest blessed trinity

2010 KPSS'ye Hazır mısınız?

2010 KPSS Sınavına Hazır mısınız?  

30 members have voted

1. 1. 2010 KPSS Sınavına Hazır mısınız?

• Mükemmel Derecede
      2
    • Çok İyi
      0
    • İyi Sayılır
      9
    • Vasatım
      8
    • Kötü
      3
    • Daha Başlamadım Bile
      8

Recommended Posts

çalışmak için azmim ve zamanım vardı ama kaynağım yoktu. Ne hikmetse son bir ay kala biriktirdiğim kuponlarla kaynaklarım doldu taştı. yazıcım oldu. blessed trinty sayesinde soruları indirebildim. Çoğu denemeler istediğim gibi çıkıyor. Ama sınavda ne olur onu bilemem. Geometriden konu eksiğim var. Analitikten soru çıkar mı sizce?

yakamoz bana göre bu sene katı cisimler çıkacak...keşke analitik çıksa..

Geometriden çok yüzeysel şeyleri çalışmanı tavsiye ederim..belli başlı konular...detaya gerek yok..

Ben hazırım sanırım..bugün deneme sonucum 84 çıktı, 90 a bir gelebilsem çok rahatlıcam..

Matematiği çok hızlı çözüyorum, hızlı olucam derken de bir sürü gereksiz dikkatsizlik yapıyorum..

Tek sıkıntım sürenin kısalığı...

doremi bugün üçgenler ve açılar bitti. Çalışmaya geç başladığım için oldu. İşlem ve olasılık mutlaka çıkar. 20 kadar yapabiliyorum. Ben deneme sınavlarına girmedim. Ama şükür 100 neti bulduğum oluyor. 83-85 arası geliyor. Ben genel kültürden başlıyorum. Onda 50-55 net arası çıkıyor. Onda hızlanınca matematiğe ve türkçeye daha iyi vakit ayırabiliyorum.

85 çıkıyor. Forumda tam yer neresi bilemiyorum ama netleri yazınca puan çıkıyor. 90 alsam bir yerlerden atlarım. 1. kattayız birşey olmaz.:)

maşallah diyorum size valla tebrikler,ben coğrafyayı bıraktım bu saatten sonra çalışsammı çalışmasam mı kararsızım doğrusu..

Mabelim aslında coğrafya en basiti. Ki benim coğrafya öğretmenim çok iyiydi lisede. Bir özelliği bilince diğeri onun tam tersi. Endişelenme. Cep kitaplarına bak ve test çöz. Benim korkum anayasa.

Guest ZÜHREM

değilim onamı çalışayım aöf sınavlarınamı öfffff öffff

Abim sağolsun yaparsın diye diye aklıma girdi iyi ver bi deniyim evde dedim, ön lisans sınavını vermiş yanlışlıkla ondan baya bi net çıkıyor şuan hiç bir şekilde çalışmadığım halde eski bilgilerle vs.

1 ay tarihe kasacağım ve zaten lise düzeyinde gireceğim yedekte bulunsun bir seçenek daha (:

Guest gralice

korkutan tarih bölümü. kaldı 6 gün, denemeler güzel gibi görünüyor ama hayatımda hiçbir sınavda heyecanlanmadım, stres olmadım, hayatımda ilk defa uykularım kaçıyor sevmedim bu halimi :(