Jump to content
Sign in to follow this  
Guest kefenincebi

Youtube Giriş (Programsız)

Recommended Posts

Guest kefenincebi
teşekkürler bu çok işe yaradı:thumbsup:

on gündür sorun yaşıyordum. Tavsiyeniz işe yaradı teşekürler :)

Rica ederim arkadaşlar, işinizin görülmesine sevindim :)

Guest nnic

Sevgili kefenincebi:) (hitap tuhaf oldu valla)

Bende google earth konusunda ve birkaç adres konusunda sıkıntı yaşamıştım..Düzelttim.Yanlışım varsa lütfen düzeltin..

Evet dediğiniz dosya yolunda etc klasörü altında zten bir host dosyamız var..bu Host dosyasını notepad ile açtığımızda local host başlığı altındaki en alt satıra giremediğimiz sitenin dns adresini ekliyoruz. örneğin google earth için,

"209.85.229.99 kh.google.com" satırını en alta eklediğimizde sorun kalkıyor..Şimdi bu verilen host dosyasını olduğu gibi eklersek etc altında ikitane host dosyamız olur.Acaba bu bir sorun yaratır mı??

Çünkü elimizde zaten var bir host dosyası.....

teşekkürler:)

Guest kefenincebi

arkadaşım bildiğim kadarı ile söylemem gerekirse bu dosyayı etc klasörüne yapıştırırsan eski dosyanın üzerine yazılacak, yani eski dosya hükmünü kaybetmiş olacaktır. Eğer diğer girilemeyen sitelerin host adresleri (örneğin google earth için,"209.85.229.99 kh.google.com") adresini bu dosya içine notepad ile açıp eklersen host adresleri daha fazla olacağı için daha fazla yasaklı siteye girilebilir. Sanırım bunu sordunuz değil mi :(

--- Sonraki mesaj ---

Bu arada sonradan fark ettim aynı klasörde 2 tane host dosyası olmaz. Bence eski host dosyasını bir yere yedek al, Buradaki dosyaya sendeki host adreslerinide gir ve elde edilen host dosyasını etc klasörüne kopyala. Doğrudan buradaki dosyayı kopyalarsan eski host dosyası silinecek yerine bu dosya işlem görecektir. :) Sanırım öğrenmek istediğiniz bu değilmi?

Guest kefenincebi
yasak kardeşim youtube sen devlete kafamı tutuyon:rofl::rofl::rofl:

ooooo seni görmek ne güzel abi

Ben devlete kafa tutmuyorum başbakanı örnek aldım onun yolundan gidiyorum tek farkımız onun dokunulmazlığı var benim yok:rofl::rofl::rofl:

ooooo seni görmek ne güzel abi

Ben devlete kafa tutmuyorum başbakanı örnek aldım onun yolundan gidiyorum tek farkımız onun dokunulmazlığı var benim yok:rofl::rofl::rofl:

neyini örnek aldın bakıyım

3 cocuk yapın kısmını mı:rofl::rofl::rofl:

Guest kefenincebi
neyini örnek aldın bakıyım

3 cocuk yapın kısmını mı:rofl::rofl::rofl:

3 çocuk yapın kısmı bana az geldi en az 6 demesi lazımdı, başbakanda saklı gizli yollardan giriyorum dedi ya, benim gibi görgülü kuşlar da gördüğünü işler :rofl::rofl::rofl:

Guest nnic

--- Sonraki mesaj ---

[/color]Bu arada sonradan fark ettim aynı klasörde 2 tane host dosyası olmaz. Bence eski host dosyasını bir yere yedek al, Buradaki dosyaya sendeki host adreslerinide gir ve elde edilen host dosyasını etc klasörüne kopyala. Doğrudan buradaki dosyayı kopyalarsan eski host dosyası silinecek yerine bu dosya işlem görecektir. :) Sanırım öğrenmek istediğiniz bu değilmi?

aynen kefenincebi..Sormak istediğim buydu..O halde host dosyasını direkt kopyalayarak eskisini geçersiz kılmak yerine,ekteki dosyadaki gerekli dns adreslerini kendi dosyamızdaki hosta yapıştırmak daha uygun olacaktır..Böylelikle eski host içeriği değişmemiş olacaktır..

Doğrumudur?

Guest kefenincebi
aynen kefenincebi..Sormak istediğim buydu..O halde host dosyasını direkt kopyalayarak eskisini geçersiz kılmak yerine,ekteki dosyadaki gerekli dns adreslerini kendi dosyamızdaki hosta yapıştırmak daha uygun olacaktır..Böylelikle eski host içeriği değişmemiş olacaktır..

Doğrumudur?

evet doğrudur, aynen dediğin gibi... Ama her ihtimale karşın yinede kendi host dosyanın bir yedeğini almanı tavsiye ederim... İşi sağlama almış oluruz böylelikle...