Jump to content
nymphetykhe

101 Düğüm Duası (Zor Zamanlarda Hızır Gibi Yetişen Denenmiş)

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar sizinle paylaşacağım bu dua benim hayatımı 4 kez kurtardı rabbimin izniyle elbette.. Bunun gibi bir tane duam daha war ama ilk önce bunu paylaşmak istedim sizinle..

101 düğüm duası

ilk önce gusül abdesti alıyoruz sonra 2 rekat allah rızası için namaz kılıyoruz namaz sonunda 7 tane fatiha suresini okuyup niyetleniyoruz..

Pamuk ipliğine (yorgan ipliği ve eskiden biber kurutulan ip) 2 ayrı ipe 101 er tane çözümü kolay düğüm atıyoruz. Önümüze bir şişe su alıyoruz ilk düğümlü ipi elimize alıp bir adet felak okuyoruz düğümü çözüp suya salıyoruz 101 defa aynı işlemi yapıyoruz.. Diğer 101 düğümlü ipi elimize alıp bu defa her bir düğüme nas okuyoruz.. 3 gün bu suyu çoğaltarak içiyoruz 3 günün sonunda kalan suyu bir leğende banyo suyuyla çoğaltıp gusül abdesti alıyoruz.. Son olarak şişenin içindeki ipleri çıkarıp bi tasın içine koyup günnükle yakıp kendimizi ewimizi tütsülüyoruz..

ben bu işlemi denedim 4 defa rabbime binlerce şükürler olsun ki kabul oldu.. Yer gök dua üzerine kurulu rabbim kalben edilen hayırlı hiç bir duayı geri çevirmez.. Şimdiden allah kabul etsin..

• Like 2

Büyü değildir.. Üzerinizde olan büyü göz nazar ne warsa alır we hayır kapılarınızı açar.. Niyetinizi werir.. Ben 4 defa yaptım inanılmaz bişey we artık emin olmadığım bi işe başlarken ilk bu duayı okuyorum ..

• Like 1

teşekkür ederiz allah tazı olsun ben daha çok nazar olarak duymuştum dilek kısmı şaşırttı beni

Guest nişanlı

bunu aıle eş sevgılııcın yapabılrmız benım tek dılegım nısanlımın hıdayete gelmesı bu eve gelıp annemden babamdan özur dılemısı sızce boyle bısey ıcın yapılırmı

canım buldum sağolasın ben niyetlenip oğlum için yapsam olurmu vakti saati varmı

Bu dua büyü değildir.. BEnim ilk eklentimdi bu yanlış yere eklemişim :( özür dilerim hepinizden.. Bu duaya başlarken Namazda Kötü niyet barınmadığı sürece her dilek kabul oluyor.. Oğlun için oku nişanlın için oku ama ben ilk kendim için okudum dedim ki benim güzel rabbim sen doğruyu bilir doğruyu werensin sen etrafımdaki kötülük fesatlık içinde olan insanları, üzerimde ki büyüyü nazarı, kalbimde ki sıkıntıyı, işlerimde ki bereketsizliği, ewimde ki huzursuzluğu ws sen bu düğümlerle beraber çöz at.. hayır kapılarını aç rabbim dedim.. Rabbime binlerce şükür namazlarım olsun (ki her fırsatta kılarım) hayatımda herşey yoluna girdi sonra ne dileğim warsa mesela nişanlınla ailen rabbim hayırlıysa ben bu ewliliği yapayım ailemle nişanlım barışsın de.. Hayırlı değilse zaten rabbim sana oku bi şekilde gösterip daha güzel bi kapı açıyor inan buna.. Saati wakti ben salı günü okurum bunu cuma sela waktinde abdestimi alır günlükle yakarım ipleri.. Daha kuwwetli oluyor etkisi..

--- Sonraki mesaj ---

konunun açıldığı yer açıkcası korkuttu beni:S sağol paylasım için.

yanlış yere yazmışım :) bende sonradan farkkettim..

--- Sonraki mesaj ---

Nesi war oğlunun ki? ona göre niyete bakalım..

• Like 1

Guest Beray.

Son olarak şişenin içindeki ipleri çıkarıp bi tasın içine koyup günnükle yakıp kendimizi ewimizi tütsülüyoruz..

günnükle yakmak ne demek????

Günlük bi çeşit tütsü yani onunda yardımı şu ip çok çabuk yanar gider ama günnükle yakıldığında ip kolay yanıp bitmez etkisi olur tütsülenmede..

• Like 1