Jump to content
nokia-6600

Hacet İçin Çok Ama ÇoK Etkili Bir Yöntem Daha

Recommended Posts

()

Birkaçgün önce denediğim ve bendeki bir eksikten dolayı sonuç vermeyeceği rüyamda bana bildirilen sahih bir usul. Bunu burada vermemle beraber artık bende bundan faydalanmayacağım yada faydalanamayacağım. ama akıl almaz bir etkisi var. Herhangi bir hacet için.

bir temiz boy abdesti alırsınız ve iki rekat hacet namazı kılar

evdeki tüm kapıları kilitlersiniz. temiz bir odada kırkbir salavat okursunuz ve kapıların kilitlerini açarsınız.

ikinci gün yine boy abdesti alır bütün kapıları kilitler bukez iki rekat Allah c.c rızası için namaz kılar ve kırkbir ayetel kürsü okur kilitleri açarsınız. üçüncü gün yine aynı şeyleri yapar ve kırkbir fatiha ile kapıların kilitlerini açarsınız. dördücü gün yine aynı şeyi yapar kırkbir ihlas okur kapıları açarsınız. beşinci gün yine aynısını yapar kırkbir kevser okur kapıları açarsınız. altıncı gün yine aynısını yapar kırkbir nas ile açarsınız. yedinci gün yine aynı şeyi yapar felak ile kapıların kilitlerini açarsınız.

bu kapıların sayısı 7 olmalıdır. ve kapatmakla olmaz. kilitlemek en sağlamıdır. banyo ve wc kapıları hariç. ama kapı sayısı yetmiyorsa her bir kapı yerine farklı birer odanın dışarı açılan penceresini açmak gerekir.

bu verdiğim yöntem diğer yöntemlere göre yedi kat daha başarılı olma şansı yüksektir.. salavat dahil olmakla beraber okunan ayet veya surelerden birinin dahi hakimiyeti sizde varsa sonuç alırsınız demektir inşallah.

yalnız dikkat edin tarife. birinci gün iki rekat hacet namazı. diğer günler Allah c.c rızası için niyet edilerek yapılıyor. karışıklık olmasın. hadin bakalım sonuçları bildirin. ama tabi deveyi iğne deliğinden geçirmeyi dilemeyin. makul şeyler isteyin. çünkü duada kısıtlamaya gitmek duanın gerçekleşmemesine sebeptir der evliyaullahtan bir zat ves'selam

dua ile

Share this post


Link to post
Share on other sites

gece yapmakta her zaman yarar vardır. hem duaya ruhsal ve bedensel olarak daha iyi motive oluruz. zihnimiz daha sakin olur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evet haklısın çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için şimdi ezanlar okunuyor camiye gidilmesi lazım sonra gene görüşürüz ALLAHA emanet ol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest suu toprak

biizm evdeki iç mekanların odalrının hiçbirini anahtarı yok.o zaman kapıları anahtarsız kapatıp açsak olmazmı acaba.çok teşekkürler paylaşım için

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest lindra

çok güzel okurkende yapmak istedim hemen ama kapı kilitleme işini nasıl yaparım onu düşünüyorum her kapının kilidi yok bir, ikincisi evde kimse olmadığı bir zaman olmalı çünkü o kapılar ben duayı bitirene kadar evdekiler tarafından 50 defa açılıp kapanır :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

arkadaşlar geceleyin yapın ne bileyim millet uyurken falanda olabilir. kilitlemek açmak elbette daha etkili ama olmayınca kapatıpta açabilirsiniz tabiki

Share this post


Link to post
Share on other sites
alinti oldunu yazmis

 

 

 

evet sonradan değiştirmiş..alıntı olduğunu belirtmesi çok önemli..değiştirdiği için teşekkürler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...