Jump to content
şerbet

101 Yasin..

Recommended Posts

cumadan cumaya demiş 1 haftada okunur muhtemelen

tack kardesim hayır 1 hafta icinde okumanız sart..

suu toprak allah cümlemizden razı olsun..insallah butun dileklerimiz kabul olur..

zelal hacet namazını google dan arayabilirsin.. ben 11 fatiha ile 2 rekat kılıyorum..

havinim anlıyorum annene baslatabilirsin veya ailenden baska birine senin yerine niyetlenip 1 tane okur sen devamını getirirsin =)

sultan kısmet cıktı..yaklasık 2 ay sonra evlendi..

yakarış ve hacersşamincümlemizden inşallah..

mrvenr insallah kabul gorur de dileğine bir an once kavusursun..

sude evet 1-2 arkadas okuyabilirsiniz ama maazeretiniz yoksa sizin okumanızı tavsiye ederim..

evet kimyon tam 1 haftada bitmek zorunda..

hacersş insallah insallah ev icin baska bir formulde yazacagım sana onu da yap =)

• Like 1

şerbet canım ben cuma saat 4 sıralarında başladım.canım annene sorarmısın acaba olurmu?

Ayrıca paylaşımın için sana ve annene çok teşekkür ederiz.canım ev için olanıda bizimle paylaşırmısın.

ev ve borç için dua varsa bende istiyorum

tabi ev icinde ruyamda gordum ben acele bacı ya yasin okuyup helva yaptık.. deneyin derim cunku evi bile ruyamda gordum..

sordum selma76 ama hayır cuma ve sala vakti arasında dedi ama siz yinede bitirin derim niyet ettiniz madem rabbim dileginizi verecektir insallah..

yakarıs buna baslamanı tavsiye ederimçç

Guest merlot

şerbet hacet namazı tam olarak niyetin başındamı yoksa bitirince sonunda mı yada hergün okumaya başlamadan öncemi yapılacak

merlot bitirince kıl derim ama 2 rekatlık namaz zaten.. her namazın arkasından bile kılabilirsin..

genelde sultan.. benim bir kac dileğim 1 ay sonrada oldu ama illaki oldu..

şerbet saol canım annene selamlar .canım ev konusunu biraz açarmısın tam olarak anlamadım.

tabi ev icinde ruyamda gordum ben acele bacı ya yasin okuyup helva yaptık.. deneyin derim cunku evi bile ruyamda gordum..

sordum selma76 ama hayır cuma ve sala vakti arasında dedi ama siz yinede bitirin derim niyet ettiniz madem rabbim dileginizi verecektir insallah..

yakarıs buna baslamanı tavsiye ederimçç

Guest

merhaba şerbet paylaşımın için çok sağol ben birşey sormak istiyorum yada herhangi biride cevap verebilir ben arapça bilmiyorum yasini arapçadan okumasam olurmu