Jump to content
şerbet

101 Yasin..

Recommended Posts

arkadaslar bende nasipse cuma gunu baslıyorum iş için..

ben size hani son cuma ya 1 tane bırakın dedim ama isteyen 10 tane bıraksın.. ben garanti olsun diye 1 tane bırakıyorum benim bir kac dileğim icinde annem 100 tane okumuştı ben son 1 tanesini okuyup niyet ettim..

hacerş cok tesekkur ederim vallahi dun gece senin icinde dua ettim inşallah rabbim kabul eder..

sema76 sizin icinde dua edicem bu gece allah insallah cumlemize verir..

genc tam 7 gunde bitirmek zorundasın =))

amin seheryeli aminn =) tesekkur ederim..

rabbbim hepimiz icin once saglık sıhhat sonrada dileklerimizi versin insallah =)

şerbet canım söylemiştim ben cuma 4 sıralarında başladım diye yinede sela vaktimi bitireyim 101.yi canım yardım edermisin karar veremedim.

--- Sonraki mesaj ---

canım birşey daha sorucam acele bacı kimdir okuduğumuz yasin leri onun ruhunamı hediye edecez bu kısmı tam anlayamadım peygamber efendimizin ruhuna hediye etsek daha iyi olmazmı bilgi verirmisin.a.e.o.

sela vakti baslamanız gerekiyordu ama insallah allah kabul eder..

acele bacı kimdir bilmiyorum bahsettiğim gibi ruyamda bunu okumamız gerektiğini gordum..

acele bacıyı nova arkadaşımız açıklamıştı ordan bakabilirsiniz

Guest

101 Yasin..

arkadaşlar bu duayı dileğinizi niyet edip başlıyorsunuz ama cuma gunu cuma ile sala vakti arasında niyetlenip başlayın ve diğer cuma gunu aynı vakitte bitirin dileğinizide soyleyin tekrar.. cok kolay bir dua olmakla beraber yardımda alınabildiğini duydum tabi ben buna karsıyım ama calısan arkadaslarımız icin olabilir.. sonucta 101 tane yasin oluyacaksınız 1 hafta surmuyor bile ama son gune muhakkak 1 tane bırakın.. denenmiştir..

sadece yapacigimiz yazdigin gibi degilmi kardesim cuma sela arasi niyetlenip okumaya basliycaz diger cuma basladigimiz ayni saate bitiriyoruz yanlis anlamadim degilmi bende okumak istiyorum su an cok zor bir donemin icindeyim Rabbim inancla sabirla ettigimiz dularimizi kabul eder insallah lutfen sizde benim icin dua edin
:(

daha öncede duymuştum bunu 99 olarak ve yapmıştım :)1 aya lkalmadı oldu Allah dualarını kabul etsin

Guest suu toprak

senin dileğin neydi nisnue özel değilse paylaşırmısın.

Guest mrvenr

ayy şimdi çok şükür boşumda : ) ayetel kürsinin dısında kalan zamanlada bunu yapıcam :)

ama birsey sorucam ben şimdi cuma buna niyet etmiştim ama okumadım şimdi bugun başlasam olur mu?

niyet edip 1 tane okuduysan eger devamını 1 hafta icinde istedğin zaman devam edebilirsin..

--- Sonraki mesaj ---

101 Yasin..

arkadaşlar bu duayı dileğinizi niyet edip başlıyorsunuz ama cuma gunu cuma ile sala vakti arasında niyetlenip başlayın ve diğer cuma gunu aynı vakitte bitirin dileğinizide soyleyin tekrar.. cok kolay bir dua olmakla beraber yardımda alınabildiğini duydum tabi ben buna karsıyım ama calısan arkadaslarımız icin olabilir.. sonucta 101 tane yasin oluyacaksınız 1 hafta surmuyor bile ama son gune muhakkak 1 tane bırakın.. denenmiştir..

sadece yapacigimiz yazdigin gibi degilmi kardesim cuma sela arasi niyetlenip okumaya basliycaz diger cuma basladigimiz ayni saate bitiriyoruz yanlis anlamadim degilmi bende okumak istiyorum su an cok zor bir donemin icindeyim Rabbim inancla sabirla ettigimiz dularimizi kabul eder insallah lutfen sizde benim icin dua edin
:(

7

aynen boyle rabbim insallah dualarınızı kabul eder =)

bende denemek istiyorum inşallah. daha önce 41 yasin ve 70 yasinle dileklerim gerçekleşti, bu kezde bu şekliyle yapmak istiyorum :)