Jump to content
şerbet

101 Yasin..

Recommended Posts

arkadaşım şerbet cevaplar ama ben kendi fikrimi söylim okuyacak gönüllü bulabilirsen okutursun. bulamasanda üzülme önemli olan niyetin ALLAH kabul edecekse böylede eder.temizlendiğin zaman yeniden başlarsın.istersen 41 yasini seyyidün nefise h.z lerinin ruhuna hediye edebilirsin. çok büyük bir hanım evliyadır. h.z hüseyin efendimizin 4. kuşaktan torunudur.ruhuna dua edip Allahtan birşey dilersen geri çevrilmiyor ben defalarca denedim.hiç darda kalmadım hep bir kapı açıldı çok şükür.

seher yeli cuma i,le salşa vakti yokmu erkeklerin namaza gittigi hı o vakitte baslanacak..

elif3477 belkide hayır yoktur bilemem yinede..keske onumuzdeki hafta baslasaydın veya yardım iste artık =)

inşallah bende bugün başlıyorum sela verildikten sonra

hacet namaznı başlarken mi yoksa 101yasin bitince mi kılıcağız

--- Sonraki mesaj ---

pardon sorumun cevabınışimdi gördüm şerbet çok güzel açıklamışsın allah razı olsun herkesin muradını versin rabbim

arkadaşlar herkese hayırlı cumalar Rabbim herkesin dileğini kabul etsin.şerbet ve annesindende Allah razı olsun.inşallah hepimiz müjdeli haberlerimizi bu sayfada paylaşırız.Allaha emanet olun...

ben hacet namazı kılmadım ilk sayfada yazmamıştı fakat 2 rekat Allah rızası için kılmıştım

ben de başladım bu gece biraz okuyalım bari da eksik kalmasın

ayrıca 170 ayetel kürsi okuycam 7 gun bu uygulama ıle

ve kandil gecesi kapatırız uygulamamızı

tabi yasin seladan sonra bitirilecek

siz de okuyun arkadaslar 170 ayetel kursi de 7 gun

Guest suu toprak

çok mutluluk kardeşim 170 ayetel kürsiyi 1 haftalık süreye yayıp kandil günümü tamamlayacaksınız.Çaresizlik çok kötü bir his Allah hepimizin yardımcısı olsun feraha çıkarsın

ya kızlar 170 ayetel kursının bır ara duası vardı her 10 da bır okunan

onu versenız yenı baslıycam valla bulasık yıkıyordum ancak evı toparladım

--- Sonraki mesaj ---

bak görüyor musunuz kardesim biliyordu duayı ver dedim

vurdu kafayı yattı ben nerden bulcam simdi o duayı

Guest
seheryeli, ben sana anlatayım canım.cuma günü sela vakti niyet edilecek ve bir yasin okunacak birdahaki cumaya kadar 101 yasin okuyup bitecek ama 1 tane kalacak yani 100 taneyi bitirip son 1 taneyi sela ile ezan arası okunacak.

tesekur ederım canım cevap verıp yardım cı oldugun ıcın serbetcım sanada ayrı bı tesekur Allahım hepınızden razı olsun bu hafta baslayamadım malesef mısafırdı bılmem neydı sakın kafa bulamadım kendımde ınsallah haftaya baslarım...cunku bu son 2 ay duaya en fazla ıhtıyacım oldugu doneme gırıyorum cok zordayım arkadaslar aklınıza gelırsem eger sızlerde bana dua edın lutfen....Turkıyeye gıtmeye 2 ay kaldı sevdıgıme kavusup evlenmeyı dılıyorum aılemın engelı kalsın ve su an bulundugum ulkeye gerı donmek ıstemıyorum :(