Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Dream

Acil Yardım (Runtime Error!)

Recommended Posts

ah bitanem sen hala ugrasiyormusun benim dedigimi yapma sen daha cok ugrasirsin bebegim :)

İsteyim simdi sabahda senin dedigini yapcam ama olmazsa seni evlatliktan red ederim bilesin :rofl:

olursa napcan peki :)

Olursa sana ozel bi fal bakcam senin kadar ozel olmasada. Birde istedigin biseyi gerceklestirmek icin ozel bi formul uygulayacam len soz veriom bak

Olursa sana ozel bi fal bakcam senin kadar ozel olmasada. Birde istedigin biseyi gerceklestirmek icin ozel bi formul uygulayacam len soz veriom bak

yok sen o dedigimi unut simdi :D

sende ki sorun bir update den sonra gelmis olabilir. yada baska bir sey yüklediysen.

o photo... programini komple sil sonra tekrar yükle.

Guest catherine
Ya resimler aciliyor fakat halen msn facebook ve lahutideki resimlerimi degistirirken ayni hata var.

@depressive bana sorduysan suan firefox'u kullaniyorum ama explorer'de var zaten explorer bende cok fazla takilma yaptigi icin hep frefoxu kullaniyorum. Acaba pcyi cope atma vaktimi geldi?

bu durumda 1.yöntemdeki gibi önce programı tamamen bilgisayarınızdan kaldırın

daha sonra tekrar o programı veya başka bir resim gösterici programı yükleyebilirsiniz. hata veren programı ve kalıntılarını temizlemediğiniz sürece sorununuz tam olarak çözülmüş sayılmaz

bu durumda 1.yöntemdeki gibi önce programı tamamen bilgisayarınızdan kaldırın

daha sonra tekrar o programı veya başka bir resim gösterici programı yükleyebilirsiniz. hata veren programı ve kalıntılarını temizlemediğiniz sürece sorununuz tam olarak çözülmüş sayılmaz

catherine neredeyse ben kalkip gitcem simdi arkadasin yanina sorunu halletmek icin :)

Guest catherine
catherine neredeyse ben kalkip gitcem simdi arkadasin yanina sorunu halletmek icin :)

eminim sizin yardımınızdan mutlu olurdu

Guest catherine

resimlerin açılması ile ilgili sorunu çözebildiniz mi?