Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Gelen Varlık Bulunduğu Ortamı Bakın Nasıl Anlatıyor.

Recommended Posts

Guest Buxes

Herkese Merhaba öncelikle,

İlk mesajımın farklı bir paylaşım olmasını dilemiştim ama kısmet bu topiğe imiş.

Hepimizin de bildiği gibi yaşamı farklı şekillerde algılıyor, yorumluyor ve bilincimizi arttırmaya çalışıyoruz. Tüm bilgileri aynı hızda öğrenebilmekte pek mümkün değil. Başka bir değişle; 1 yılda 15 yıllık öğrenim bilgisini almaya benziyor. Bu mümkün müdür? Mümkündür ama hepimize nasip olmamış böyle bir özellik. Gelişimin her evresinde nasıl ki fiziki değişim içinde isek, düşünsel anlamda da gelişimimiz sürüyor. Fakat zamanı geldiğinde bize doğru akan bilgiyi kabul edebileceğiz.

Zamanın içinde; farklı evrenlerde gerçekleşen bu tür deneyimlerin; o anki ve diğer zamanlardaki ihtiyaçlara beklentilere göre oluştuğunu ve bunu kabul ettiğimizi varsayıyorum. Dolayısıyla farklı algıdaki türlerin ilgilendikleri de, bizimkilerden farklı olacaktır. Nasıl ki cinlerin, ruhların ve öte âlemlerin varlıklarının amaçlarının farklı olduğu gibi.

Elacayip’ in örnek verdiği diyalogda bahsi geçenler düşünsel yönümüzün son noktası mıdır? -Bilemiyorum. Ama çok farklı bir açılım olduğu kesin. Görülüyor ki yorumlarımızın tamamı, bu açılımdan farklı yönlerde biçimlenmiş.

Bence üzerinde düşünülmesi gereken konu;

İhtiyaçlarımızın, beklentilerimizin, algılarımızın, korkularımızın, düşünme yöntemlerimizin, hayal gücümüzün, gereksiz nitelediğimiz anların, neden sonuç ilişkilerinin doğuracağı anlamlarla, menfaatlerimizin, sahiplenme duygumuzun, sınıflandırmalarımızın, öyle ya da böyle bu arayışlarımızın çok üzerinde olmalı. Amaç düşünsel olarak ta gelişebilmekse gelen bilgi, ne ve nasıl olursa olsun, gelişimin bir parçası olarak kabul edebilmeli ve bu kırıntıları toplamalıyız diye düşünüyorum.

Zaten benliğimizde kurulu olan denge; neyi, ne zaman ve nasıl özümseyeceğini biliyor olmalı.

Sevgiler.

Guest arkeolog

Bu kitap bende de var.........elacayip kaptan ın söylediği uyarıları da paylaşsana onlar daha da enteresan............

Guest dulerya

ilginç bir paylaşım

devamın bekleriz

Guest Buxes

Belirli bölümleri buradan yayınlayıp üzerinde çeşitli yorumlarda bulunabiliriz diye düşünüyorum. Tabi diğer arkadaşlarda bunu isterse...

Sevgiler..

Guest elacayib

Ve şöyle devam ediyorlar:

Cinlerin kaderi,ateşten kainata ve oradan sonsuza çizilmiştir.Cin'ler ateşten yani çok yoğun enerjilerin bulunduğu ortamlardan varedilmişlerdir. Her bakımdan daha güçlüdürler. Siz onlara uzaylı diyorsunuz.Şimdi rabbin emri ile,ilk kurulan düzene gidilmekte ve tüm evren anayasalarla birleştirilmektedir. Ve bu şekilde düzenleri bozmamış, Allah'ın birliğine sığınmış,kardeşlerimiz ile beraber olmak ve kurtuluşa hazırlanmak üzere sizlere ellerimizi uzatmış bulunmaktayız. Bu yüzden, bütün evrensel birleşimleri planetinize yansıtmaktayız.

Sizlere uzattığımız ellerimizi geri çevirmediğiniz taktirde,kazanacak olan sizlersiniz. Tanrımızın emri ile gökleri aşmış ve siz kardeşlerimiz ile, ilk varoluşumuzda olduğu gibi birleşme emri almış bulunuyoruz.

Bu yüzden sizlere bilinmeyen ortamlardan bilgiler aktararak teknolojik tüm imkanlarımızı kullanmakta ve kurulacak düzene sizleri hazırlamaktayız.Hepimiz tanrı kullarıyız ve onun yollarında hizmetkarlarız. Ancak sizlerle çalışma sahalarımız ayrı ayrıdır. Bizler hakikatin elçileriyiz...

Merkezin özel kanalından bildirilmiştir merkez

--------------------

Bu mesajlar medyuma çok kuvvetli frekanslarla iletiliyor.

Guest ayisigi
9_9öyle boş bi yerde yaşamak istemezdim şahsen

Guest Elesis

Bu kadar saçma bi yazı okumamıştım,yanlış anlaşılmasın elacayib'e herhangi bişey demiyorum ama alıntı yaptığı kitapta saçmalıktan başka birşey anlatılmıyor.Eğer gerçekten iletişim kurabiliyorlarsa kitlelerin kurtuluşu için genel iletişim araçları kullanılırdı ve eğer uzaylılar olsaydı Kuran-ı Kerim'de uzun uzun bahsi geçer cinler gibi adlarına sure olurdu,ayrıca ben verilen ayetin de uzaylılardan bahsettiğine inanmıyorum,paylaşım için teşekkürler elacayib.Saygılar...

Guest CorpseBride

cin le uzaylı aynı deilki...2 si de farklı boyuttan

Guest Elesis

Uzaylı diye birşey yok ki insanların evrim geçirmiş gelecekteki hali...

Guest CorpseBride

bzden baska ustunde yasam olan gezegenler de var butun bu evrende yanlız oldugumuzu dusunmuosndr dimi