Jump to content
Guest nermin999

Yıldızname Hakkında

Recommended Posts

Guest nermin999

Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilemiyorum. Ben yıldızname hakkında bilgi almak istiyorum. Yıldızname baktırmak günah mıdır. Gerçekten sorularımıza cevap verir mi. Gelecekten bilgi almak gibi değil de yön verebilir mi bize

Guest foruss

gaybı ancak ALLAH bilir.bunları boşver sen

Guest dada
gaybı ancak ALLAH bilir.bunları boşver sen

bencede..ki ben nerde fal bakan var nerde o var hadi baktırayım hadi bakayım türden biriyim, yıldıznamede baktırdım...sonuç olarak şunu çooook iyi anladım ki sadece ve sadece kendini kandırırsın.. ne yaşanması gerekiyosa o oluyo ve bunu hiç kimse bilemiyo... he bi kaç şey yakalarlar belki zaten insanı kandıran aaa bilindi denilen o oluyo.. yıldızname baktırdıgımda, benim kişisel özelliiklerimi evet doğru anlattı ama gelecekle ilgili bişey yok bence... o yüzden kendini hiç bu konuda yorma, boşver...olması gereken zamanı gelince olur..biri bilse de bilmese de ki bilinmiyo..

Umarım öyledir çünkü dün hayatımda ilk defa yıdıznameye baktırdım ve sanki kötü bişey görmüş gibi bişey söylemedi bakan kişi...:(

Guest Rab be hamd

,,,gelecek adına ne olacağını düşünüp endişe duymanız, bu yüzden ne olacağını bilme isteğiniz,

Allah a güven konusunda eksiğinizi gösterir.

ben yerinizde olsam baktırmazdım.

emanet kalın...

oyle dıyosunuzda annem sozluyken baktırmıs anneme ''esını trafık kazasında 6.ayda kaybedeceksın,ilk cocugun kız olacak.2.evlılıgınde mutlu olacaksın'' demiş ve hepsi tuttu.Yıldızname de bakandan bakana farkediyor

Guest R_E_D_E_Y_S

nerden bktırıyorsunuz yıldıznameye?

Merhabalar, benim de yildizname ile ilgili merak ettigim birseyler var. Evlenecegimiz kisi yada eger birden fazla ise kisileri tarif etmesi mumkun mudur? Hayatimizdaki biri icin yada olmasini

istedigimiz icin bu isin olup olamayacagini soyleyebilirler mi?

Bu soruya verilecek cevap hayır olacaktır, yıldızname kişilerin burcu ve kişiliği ile ilgilidir gelecekten haber vermez.