Jump to content
Adanus01

Maçları Bilen Ahtapot

Recommended Posts

Ben birinde yakalamıştım bu Ahtapotttan.Bi leğenin içine koydum bi müddet.Anında renk değişiyodu gözleride kocamandı..Biri bu yenir ama 100 ken yere çarpacanki yumuşasın diyodu.İlgilenmedim suya geri bırakmıştım.

Guest LUNA
Ben birinde yakalamıştım bu Ahtapotttan.Bi leğenin içine koydum bi müddet.Anında renk değişiyodu gözleride kocamandı..Biri bu yenir ama 100 ken yere çarpacanki yumuşasın diyodu.İlgilenmedim suya geri bırakmıştım.

ahtapot salatası çok lezzetli olur ama bu kardeş biraz karta kaçmış gibi:D evet yere çarpıldığına ben bir kaç kez tanık oldum hatta o dönem et yiyemez oldum ama napacaksın kader Allah bize nimet olarak sunmuşsa yemek lazım. bu arada kendisi tam bir protein deposudur:D:D

az önce haberlerde izledim Almanya yenilirse cidden salatasını yapacaklarmış:D

Ahtapot babaya bi çapıt bağlamaya mı gitsek ya da bize bi iddaa kuponu doldursun.Bi zahmet :rofl: :rofl:

:rofl:benim içinde bağlayıver gurban.:rofl:

ahtapot salatası çok lezzetli olur ama bu kardeş biraz karta kaçmış gibi:D evet yere çarpıldığına ben bir kaç kez tanık oldum hatta o dönem et yiyemez oldum ama napacaksın kader Allah bize nimet olarak sunmuşsa yemek lazım. bu arada kendisi tam bir protein deposudur:D:D

az önce haberlerde izledim Almanya yenilirse cidden salatasını yapacaklarmış:D

ahtapot eti caiz degil canim :)

zaten 9 tane beyni varmis bu paul denen ahtapotun. biri kafada diger 8 tanesi de kollarina :)

Guest R€V€NG€

İnsanlar neden medet umacaklarını şaşırdılar :)

Guest catherine

Ahtapot bildi. İspanya 1 - Almanya 0 :D

evet yaaaaa üzüldüm neyse biz o hayvani fal ve kehanetler bölümüne transfer edelim :)

Beğendim ben bu ahtapotu, hadi finali de bilsin desin ki İspanyaa ;)) valla gider çalarım ve yıl boyunca iddiadan offf gelsin paralar :):rofl:

Son tahminlerde bulunması istenen Paul midyelerin akvaryuma indirilmesi ardından önce Almaya'nın bayrağının bulunduğu kutuya yöneldi. Kahin ahtapot dakikalarca Uruguay kutusunun üzerinde beklerken bu hareketi Uruguay'ın öne geçeceği ve maça hakim olacağı olarak değerlendirildi. Dakikalarca süren bekleyiş ardından Paul Almanya'nın bayrağı ile işaretlenmiş kutuyu açarak içindeki midyeyi yedi. Bunun üzerine Almanya'nın maçı alarak 3’üncü olacağı değerlendirildi.

Bugün oynanacak maç tahmininde bu kezde Almanya demiş bakalım bekleyip görecez 9_9

Guest Eucalyptus_

Büyüksün Paul baba, seviyoruz seni.

ispanya demisti zaten bastan, onun yüzünden para da kazanamiyoruz ki.

Asagi cekiyorlar Quote`leri :D