Jump to content
Sign in to follow this  
Guest R€V€NG€

KPSS Sınavınız Nasıl Geçti ?

Recommended Posts

Guest R€V€NG€

Sanırım bundan kolayı olmazdı.120de 120 yapan bile çıkacaktır.

Matematikten 2 vatandaşlıktan 1 boşum var.

Türkçe çok kolaydı fakat sorular uzun olduğu için zaman kaybettirdi.

Genele bakacak olursak son yılların en basit kps sınavıydı.

Umarım herkes hakettiği puanı alır.

Evet tahminim gibi çıktı. Genel kültürde fazla zaman kaybetmedim. Anayasada birkaç soru zorladı. Tarihte ve coğrafyada takip ettiğim kadarıyla yanlışım yok. Türkçe korkulu belam paragraf soruları zaman kaybettirdi. 10:30'da genel kültürü bitirmiştim. Matematik gerçekten bana göre kolaydı. Ama grafik sorularından 1 tane yapabildim. Açıkcası zordu. Zaten toplam 23 kadar yapabildim. Üzerimden büyük bir yük kalktı. Hayırlısı diyelim. Daha iyi olabilirdi ama zamanla yarışıyoruz.

Sabah oturumuna girenlere geçmiş olsun...

Bende eylülde gircem arkadaşlar....size kolaysa, bize az daha kolay olur herhalde.....:confused:.....bende kendimi deniycem bakalım....o kadar aradan sonra unutmuşmuyum....bu sene bize sonmuş çünkü kaçırmak istemedim...bakalım hayırlısı.....umarım sizde başarılı olursunuz....Allah yolunuzu açık etsin...

Guest Gülümse.

inşallah herkes istediği gibi sonuçlar alır ve atanırsınız...

Guest ZÜHREM

allah hepinize bol şans versin arkadaşlar umarım istediğiniz puanları alırsınız ayrıcada inşallah torpiliniiz bulursunuz dayınız amcanız amcaoğlunuz fark yapmaz eterki torpile yardım etsin yoksa üzmk istemem ama..........

Guest R€V€NG€

Coğrafyada bir soru vardı.Harita üzerinde 21 haziranla ilgili cevap olarak neyi işaretlediniz ?

Bir de hatırladığımız soruları yazarsak iyi olur :)

sorular kolay gibiydi. genel yetenekte hepsini yaptım. genel kültürde beş boş bıraktım. çalışmadan ancak bu kadar oluyor. Allah a çok şükür:)

ben sinop yaptım 21 haziranla ilgili soruyu.

bir soruda ben soruyum. zeytin ağaçlarının kuzey yamaçlarında ve güney yamaçlarında farklı yüksekliklerde olmasının nedeni nedir?

Guest R€V€NG€

Bakı durumu dedim.Doğru olduğunu düşünüyorum :/

o kesin Siirtti. Gündüz süresi en kısa diyor. 21 haziran dediğine göre güneyde en uygunu ya Antalya ya da Siirttir. Ayrıca güneş en erken doğar diyor. Bu durumda elde Siirt kalıyor. Bakı doğru cevap.