Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

bende dün akşam okudm ve rüyamda eski günlerden birinin aynısını gördüm :)

Guest dreamdidem
bende dün akşam okudm ve rüyamda eski günlerden birinin aynısını gördüm :)

tesadüfe bak bende rüyamda onu gördm .. neyse ya bakalım yarın benii görücek ben hiç ilgilenmicem bakmıcam ama napcak?

ayrılalı 1 hafta oldu sadece dua ettm hiç bişi yapmadm .. :D ama dönse de istemicem .. hiç anlatmıym

Guest kartalice

eğer dönerse bana mesajla belirt bakalm bende yppym

valla dediğim gibi bunu yaptım ama hala dönen olmadı hem aldığım kaynaklardada bu dua için perşembeyi cumaya bağlayan gece diyordu 15 kere değil 120 kere okudum hatta cumayı cumartesiye bağlayan gecede 120 kere okudum hatta bunu 1 ay kadar tekrarladım hatta ve hatta bunların yanında bunun gibi bir duayı daha okudum dediğim gibi ne gelen varr ne giden :) herşeyin hayırlısınıda diledim belki hayırlı olmadığı içinde tutmamış olabilir.

Guest dreamdidem

arkdşlar hiçbişi olmadı ne bakıoo ne başka bişi üzülen yine ben oldm..

üstelik ayrılmamz da nedenszz

arkadaşlar lütfen dular deney için değil...olmaz böyle sürekli denedim oldu denedim olmadı...geldi gelmedi gitti gitmedi...alay eder gibi artık...iyi bende bu duayı yıllardır okurum ne zaman 15 kez okuduysam bırak cuma gecesini şimdi 15 kez okuduğum anda 5-10 dakika içinde arıyor ya buna ne diyeceksiniz...birşeyi yürekten istiyorsanız denedim oldu veya olmadı diyerek bunu bu şekilde paylaşarak hiçbiryere varamazsınız olacak olmaz olanıda yok edersiniz...bu artık resmen maskaralık...

Guest dreamdidem
:D haklısın ama sadecee okudktn sonra nldunu söledk

:) Boşver kardeşim herşeyin hayırlısını dile sen hayırsız insanların hayatında olmasının herhangibi bir anlam taşıyabileceğini düşünmüyorum.

Guest kutlu

ben de bu "denemek" kelimesine çok karşıyım.yaazan arkadaşlar art niyetsiz ama yanlış ifade kullanıyor bence. yoksa dua denenir mi? tövbe haşa duaların gücünü mü sınıyor insanlar? dua "edilir" ya da "okunur"