Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

her duanın herkese faydası vardır...tamam niyetin hayırlı değildir niyetin gerçekleşmeyebilir ama Allah başka bir yerden ettiğin duaların lutfunu mutlaka verir...üstelik bu tarz şeyler oldu diye paylaşıldıkça bence senin için olan etkisini yitiriyor...bazen bazı dualardan çok büyük faydalar görebiliriz hayırlı dileğimiz mucize gibi gerçekleşebilir ama bunu ben okudum oldu diye paylaşmayalım...oldu olmadı belirtmeyelim bu şekilde kendimiz kaybederiz Rabbimle aramızdaki sır aramızda kalmalı...

Guest mrsd

ümitsizce olmadı diyen arkadaşlara hep ümidinizi kaybetmeyin dedim yürekten isteyin dedim ama ben de aynı durumda yım şimdi ağlaya ağlaya dua ettim geri dönsün hayırla diye..ama dün gece sakın bi daha beni arama çek git yazdı...ben ne yapayım şimdi içimden hala dua etmek geliyo hayırla dönmesi için ama bilmiyorum...sabır mı etmeliyim yoksa ümidimi kesmelimiyim nolur bi akıl verin ağlamaktan deliye döndüm

Guest dreamdidem

bence boşverr takma başkasını :D bul sende ..

Guest rahip
her kim bu duayı perşembeyi cumaya bağlayan gece 15 kere okursa mahbubi yedi kat yerde olsa allahın izniyle hemen gelir

o mubarek dua budur...............bismillahirrahmanirrahim...allahhümmec alil kur ane lena fiddünya karina ve filahireti mü nisa ve fil kıyameti şefian bi rahmetike ya erhamerrahimin amin ...........esma yayınlarına ait yasin kitabından

(başka bi siteden buldm;) ) aranızaa yeni katıldım.

Aramıza hoşgeldin paylaşım için teşekkürler

Guest dreamend

teşekkürler paylaşımın için.Ben de okudum.Umarım kabul olur...Allah'ım çok umutsuzum...

Guest cicikız

bende yaptım şimdi umarım olur

Guest dreamdidem

her perşembe gecesi okuorm ben

hatta ezberledim :D farkında olmadan her an okuorm inş.

arkadaşlar hepinizin istediği duayı gönderiyorum belki birçoğunuz biliyordur ancak gayrt etkili bir duadır size bir hatırlatma yapmak istiyorum tamam ben bu duayı söz verdiğim için yazıyorum ancak eğer bu duaya rağmen gelmiyorsa bunda ilahi bir neden arayın yani hakkınızda hayırlı olan o kişiyle olmamanız olabilir herşeyin hayırlısını dilemekte yarar var

perşembeyi cumaya bağlayan gece (24.00_01.00) 15 kere okunur.

bismillahirrahmanirrahim

allahümme ec alil Kur'ane lena fiddünya karınen ve fil ahireti münisa ve fil kıyameti şefian bi rahmetike ya erhamurrahimin amin.

duada önemli olan sürekliliktir isteğiniz olana kadar devam etmelisiniz...

--------------------

yukarıdaki duaya açıklama yaparken bir yeri yanlış anlatmışım siz dua ettiğiniz kişi sizin hayırlı gördüğünüz biri olabilir ancak Allah katında hayırlı olmayabilir...

Guest charmed

tsk'ler, hemen bu gece deniycem! insallah dualarim kabul olur!