Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

Guest _birisi_
peki sadece cevirgeli mi okudun onunla birlikte okuduğun dua var mı

arkadaşım önce bu duayı okudum perşembeyi cumaya bağlayan gece 15 kere ardından cuma namazı saatinde çevirgeli okudum çokşükür ikisi de işe yarıyor ama bu duayı okur okumaz beni msn den silen kişi geri ekledi ve pişman oldugunu söyledi farkındaysan bugece perşembeyi cumaya bağlayan gece :)

Guest mecal

fatihba arkadaşım, sana katılıyorum arkadaşlar ben ne dualar ettim size anlatamam hemde adetleri öyle böyle değil 12000 varan zikirler her gece 1 seneyi aşkın süre hemde ne gelen oldu ne giden şok üzerine şok yaşadım sevdiğimden o kadar kötü şeylerki anlatamam.Rabbim dedim demekki hayırlı değilmiş.Ettiğim dualar başka şeylere faydalı oldu ama inanın

Guest mia su

çok teşekkür ederim, cevap yazarken bende bu geceyi düşünmüştüm en sona sende yazmışsın :)

Guest _birisi_

rica ederim umarım sana da faydası olur ki faydası olmaması imkansız allah için edilen bir dua nasıl geri çevrilir ki sen gönülden iste inan oluyor beni msn den silen kişi hayatta geri adım atmayacak kişiydi ben forumda dolanıren bu konuyu görmüştüm o gece perşembe gecesiydi tesadüf hemen okudum sonra gözüm pc ye kaydı bi an pat oturum açtı:) şaşırdım ve bana özür dilerim silmem çocukçaydı hataydı dedi konuşmasak da seni silmemeliydim dedi ben bi gün sonra çevirgeli okudum bitirir bitirmez telefon etti hayatta aramaz demiştim:) yarın da cuma hani hatırlatayım cuma namazı vakti ezanla aynı anda okunuyormuş hani:))))

Guest mia su

mesajı aldım canım ben :) inşallah bende senin gibi sevdiğime kavusurum hayırlısıyla :( ve bi an önce tabiki. inşallah güzel haberlerde yazmak kısmet olur.tekrar sağol cnm , allah razı olsun.

Ben azönce üye oldum. Arkadaşlar 22 yıllık çok mutlu evliliğim 3 ay önce 47 yaşındaki eşimin karşıma geçip Yalnız Yaşamak istiyorum demesiyle bitti.Evden gitti yeni bir ev hazırladı kendine.Bir kadın da yok. 18 yaşındaki oğlumla kalakaldım.Hergün ağlıyor gece gündüz dua edip Allaha yalvarıyorum.Ne dualar ettim edeceğim yılmayacağımda.Dualarınızı bekliyorum.

Guest turkan

Didem senin bi yazina şahit olmuştum bi cocuk vardi sözlendik ve sonra baskasini buldu diyee yazmiştin sonra geri döndümü sanaaa

Guest ozgecan1989

Sevgili Arkadaşlar Bu Duayı Mahallemizde Oturan Bir Hacı Teyze Bana Bugün Önerdi ve Hemen Sizlerle Paylaşmak İstedim. Bu Hacı Teyze Namazında Niyazında Biridir. Ve Her Türlü Mevlüdlerde Hoca Olarak Dua Okur İnsanlara Bilgileriyle Yardımcı Olur... Dua Bilgisine Güvendiğim Biridir Duanın amacı Gelmesini Size Dönmesini İstediğiniz Birine Niyetlenip 15 Defa Okunuyor... İstedigin Saatte Okuyabilirsin Dedi. Ve Duanın Dahada Etkili Olması İçin İstersen 15'şi Tamamladıktan Sonra Tekrar Tekrar Niyetlenip 15şer Defa daha Okuyabilirsin Dedi... Ve Şunları ekledi Her Duanın Meleği Vardır Ve Her İnanarak Ettiğin Duada Melekler Allaha Niyetini Ve Ettiğin Duayı Bildirir.Sizin İçin Yüce Allaha Onlarda Dua Eder. Yeterki İnanarak Okunsun Ve Hisset Dedi.İnşallah İşe Yararki Sonuçta Rabbimin Duası Rabbimden İstiyoruz Allah hepimizin Dualarını Niyetlerini Kabul eylesin İnşallah.

Dua Şudur: 15 kere okunacak...

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec'alel kur'ane lena fid dünya karina fil kabri münisa fil kıyameti şefia birahmetike ya erhamerrahimin.

Amin...

Guest duygulu_59

paylaşım için teşekkürler ben bunu daha önce okumuştum ama olmadı :(