Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

Guest mavi umut

helal olsun sana natilyus.Arkadaşlarını bile şutladın ha bende esk sevglisiyle dostum şu işe bak:)

Guest zuzu

arkadım ben bunu bugün deniycem işllh olur benim senelerimi verdigim insan şimdi yanımda degil sebebi falanda yok ve çok zor günler yasadım bu acı herseyden farklı sadece dua ediyorum allah kimseyi ayırmasın

Guest manolya

bu duayi deneyipte faydasini goren varsa yazsin

Guest thechoosen

gloksinya canım duanın sonu^^ya erhamerrahimin^^ olabilir mi??

ben erhamurrahimin diye bi kelime duymadım sanki??? bi sorayım da yarın gece ona göre okucam???

Bismillahirrahmanirrahim,

Allahümme ec alil kurane lena fiddünya karinen ve filahireti münisa ve fil kıyameti sefian bi rahmetike ya erhamurrahimin. amin.

bunuda aynı nıyetle yıne perşembe geceleri 15 defa okumak etkılıymıs

(niyet ederken şundan doğma filan kişinin bana donmesi, yalnız beni sevmesi... seklinde)

21 kere ya vedud okuduktan sonra allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut deyip yüzüne karşı üfle gerçekten ikiside etkili oluyor allahın izniyle

Guest LoRdNaNiS

sevdiğinizi ayağınıza getirmek için cuma günü niyetine 120 kere okunur bu dua

Allahümmec'alil kurane fid dünya kabiren ve fil kabri munisen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin

hayır için kullanın şer için yapmayın allahtan dileyin herşey onun istemiyle ol demesiyle olur okumadan önce niyet ettim rabbim falanca anne adı kızı/oğlu ben falanca oğlu anne adı kendi adın bana böyle celp olsun bana bağlansın ayrılmasın allahın izniyle dua budur

bilenler saklamasın yazsın insanlar dermanı duada arasın büyüye yönelmesin

Guest Belladonna

çok teşekkürler paylaşım için... kaynak var mıdır ve denenmiş midir?

Guest LoRdNaNiS

kaynak var ama yazarsak olurmu bilmiyorum neticede telif hakkı var ben denedim dünden başlayarak allah hakkımızda hayırlısını versin

Guest Belladonna

tamamdır,, çok teşekkürler ilgine.. Allah razı olsun... Dilerim tüm duaların kabul olur ....

Guest EyLüL
sevdiğinizi ayağınıza getirmek için cuma günü niyetine 120 kere okunur bu dua

Allahümmec'alil kurane fid dünya kabiren ve fil kabri munisen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin

hayır için kullanın şer için yapmayın allahtan dileyin herşey onun istemiyle ol demesiyle olur okumadan önce niyet ettim rabbim falanca anne adı kızı/oğlu ben falanca oğlu anne adı kendi adın bana böyle celp olsun bana bağlansın ayrılmasın allahın izniyle dua budur

bilenler saklamasın yazsın insanlar dermanı duada arasın büyüye yönelmesin

-----------------

Ben aşağıdaki gibi biliyorum ama..

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec alil kur’ane lena fiddünya karinen ve fil ahreti munise ve fil kıyameti şefia rahmetike ya erhamer rahimin

Cumayi cumartesiye bağlayan gecede 2 rekat namaz kılıp tövbe edilir ve bu dua 15 defa okunursa niyetine okunan kişi geri gelir…

Gerçi aslolan niyettir