Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

Guest ilke_31

ne yapmamız gerek shadow söylermisin lütfen artık??? nelerin yapılıp başarılı olunmayacağını bildiğine göre nelerin yapılıp başarılı olunabileceğinide bilio olmalısın......bekliyoruz..........ne yapalım başarabilmek için?

Guest LoRdNaNiS

tamam arkadaşlar şu duayı tamamen yazın ben yazdım elimdeki kitaba göre manasını bilmiyorum shadow kardeşim sende yazarsan belki yanlıştan döneriz ama bilmiyorsan sırf muhalefet olsun diye yazma

arkadaşlar hangi şekilde okucaz lütfen yazarmısınız (shadow) ortaya bir laf atıyorsun sonrada çekip gidiyorsun doğğrusunu yazda bizde bilelim senin bildiğini yada hiçbişey yazma doğru veya yanlış

Guest BEBEGİM

bu duayı okuyan var mı arkadaslar..sonuçarını da yazın merak ettim şimdi

Guest I was

Ben bunu 4 perşembe gecesi yaptım hiç bir sonuç alamadım....

Guest Heaven
gloksinya canım duanın sonu^^ya erhamerrahimin^^ olabilir mi??

ben erhamurrahimin diye bi kelime duymadım sanki??? bi sorayım da yarın gece ona göre okucam???

Bendeki bir kitapta yazıyo bu dua sonu yanlış olmuş "erhamerrahimin" olması gerek...

bu duayı ben okudum sonucuda yazıyım

perşembeyi cumaya baglayan gece okudum geç saatlerde yattım uyku ile uyanıklık arasındayım gerçekmiydi rüyamıydı anlayamadım üzerimde kocaman bir karanlık vardı ve çok agırdı kalkmak istiyorum ama kımıldayamıyordum çok korkmuştum ayetel kürsi okumaya başladım allahu la ilahe dedim kaldım o karanlık ve agırlık her neyse okumama izin vermiyordu sonra tekrar başladım yarıya kadar geldim üçüncüde vela yeuduhu hıfzı hüma ve hüvel aliyyül azim diyince üzrimdeki karanlık aydınlıga dönüştü ve yerimden nasıl fırladım bilemiyorum

hakikaten çok etkili bir dua bana tek faydası bu oldu okuyan başka arkadaşlar varsa onlarda yazssın sonuçları bende merak ediyorum

Guest sonsuz

ekleme konusunda yardimci olabilirim

--------------------

eğer yorumlara ya da topiklere resim eklemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey http://www.imageshack.us adresine girmektir.

sonrasinda;

ilk olarak gözat butonuna tıklayın ve bilgisayarınızdan topiğe veya yorumlara eklemek istediğiniz fotoğrafı seçiniz

topiğe veya yorumlara koyduğunuz fotoğrafın sayfa düzenini bozmaması için 'resize image' kutusunuz işaretleyerek 640*480 boyutunu işaretleyiniz

ve 'host it' butonuna basınız.

daha sonra karşınıza çıkan sayfadaki linklerde en aşağıda 'direkt link' yazan kısımı bulunuz ve oradaki linki kopyalayınız

Guest Tuglasalatasi

okumadan önce niyet ettim rabbim falanca anne adı kızı/oğlu ben falanca oğlu anne adı kendi adın bana böyle celp olsun bana bağlansın ayrılmasın allahın izniyle dua budur yazmışsınız da bu niyet bana biraz karışık geldi açıklar mısınız nasılsa bu gece yapılacakmış sitede olanlar faydalansın

örneğin (isimler sallamasyondur):

niyet ettim rabbim falanca Pakize kızı NACİYE(KIZIN ADI YAZILACAK DENMEMİŞ HADİ DİYELİM YAZDIK KIZIN BABASI YAZILMAYACAKMI??) ben hilmi oğlu zübeyde abdulrezzak bana böyle(NASIL??) celp olsun bana bağlansın ayrılmasın

çok mu didikledim ne , biri şunu güzelce yazar mı anlamadım :( yoksa çok güzel bi dua