Jump to content
Guest gloksinya

Geri Döndürmek Ve Şirin Görünmek İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

Guest GaZaL

arkadaşlar celp ve tehsir uygulamaları bu kadar kolay olmuyor saatler sürüyor ve bir defa yetmiyor 3 ila 7 gece uygulamanız gerekiyor.O kadar basit olsa herkes birbirine yapar.Gerçekten uğraşmak ve zaman gerektiriyor.Başarılı olan varmı bilmiyorum ama bence bu uygulama yetersiz.

Guest elf36

Bu dua sizi kafasında bitirmiş birisini geri getirmiyor onu biliyorum...Sevgisi hala varsa bişey diyememmm..

sevgisi hala varmı yokmu bilmiyorum.bi seviyorum diyor bi sevmiyorum diyor.hatta kilo verirsem askerden gelince benle evlenecekmiş:D akıllısı bulmuyor.adamın koştuğu şarta bak.:P uygulasam mı bilmiyorum ama anlamını bilen yok mu?

Guest GaZaL

Sanırım o kişi dış görünüşe önem veriyor ve başkasının sözleride değerli onun için.Bence seni seviyor neden spor yapmayı denemiyorsun zeynepciğim onun için değil kendin için kilolarını verdiğinde zaten seninde kendine güvenin artacak o da senin peşinden nasıl koşacak dene bak.Belkide sen bakmayacaksın ona dönüpte..:)

Sanırım o kişi dış görünüşe önem veriyor ve başkasının sözleride değerli onun için.Bence seni seviyor neden spor yapmayı denemiyorsun zeynepciğim onun için değil kendin için kilolarını verdiğinde zaten seninde kendine güvenin artacak o da senin peşinden nasıl koşacak dene bak.Belkide sen bakmayacaksın ona dönüpte..:)

spor+diyet başladım.benle konuşmuyodu.söyledim.o da destek olmaya çalışıyo sağolsun.tabi arkadaşım olarak.:pevet haklısınız.bin tane yalan söyledi en sonunda seni seviyorum ama...lı bi sebep söyledi.o da bu.etraftakilerin sözleri onu kırmış incitmiş olabilir.belli ki benden utandı:mad:ve benden bu yüzdn uzaklaşmış olabilir.ben de aynen böyle düşünüyorum.:)canı sağolsun.hem onun için hem de kendim için kilolarımı veriyorumm.;)yorumunuz için teşekkürlerr.9_9

Guest worshipper2000

Allahümme ec'alil kur'ane lena fid dünya karinen ve fil ahireti münisa ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin

duanın doğrusu bu dur sanırım

Dua hepsinde yanlis yazilmis

bu dua hatim ve Kuran okunduktan sonra söylenir.Ve burada yazildigi gibi degil.

Merak edenler cevsenül kebir dua kitabinin Münacatül Kuaran bölümünün sonunda yaziyor.

Guest braweheart

slm arkadaşlar. ben yeni katıldım.

ne zaman okucaz duayı cuma günü niyetine yazılmış cuma günümü

--------------------

lütfen bilen yok mu sorduğumu?