Jump to content
Guest E.A_

Yasin ve Kadir Surelerinin Terkibi

Recommended Posts

Guest

Arkadaşlar sizi kendimin ve bikaç tanıdığımında yaptığı denenmiş bi terkipten bahsedicem. gelişmeleri zamanla sizde gördüğünüzde hayret ediceksiniz. :)

kadir suresi

güzel bi abdest aldıktan sonra niyeti sürekli kalbinizde tutarak önce efendimize salavatlar ve tövbe-i istiğfar çekerek ardından 1 tespih kadir suresini okuyun, bittikten sonra niyeti sürekli kalbinizde tutarak önce efendimize salavatlar ve tövbe-i istiğfar çekin. süre de verin şu şu güne kdar bana bi ışık gönder Rabbim diye.

yasin suresi

güzel bi abdest aldıktan sonra niyeti sürekli kalbinizde tutarak önce efendimize salavatlar ve tövbe-i istiğfar çekin, bi bardak suya bunları okuyun. ardından yasin suresinde 7 defa mübin geçiyor her mübin geçişinde bardağa bi kez üfleyin. yasin suresi bittikten sonra niyetiniz neyse Rabbime dua edin. dileğiniz yani duanız hep kalbinizde olsun ama sonra suyu için

hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşaAllah :)

• Like 6

Sevgili E.A öncelikle Allah Senden Razı Olsun teşekkürler:) 1 tespih dediğin 99mu oluyor?

• Like 1

bu iki terkibi arka arkaya yapıcaz canım. birde suyu içecekmiyiz.

Allah razı olsun

• Like 1

E.A_ yasın suresınde mubine geldıkce okunacakmı duası yoksa okunmayacakmı................

Guest kemtamin

evet suyu nabıcaz:D kadir suresi zaten her türlü dilek için okunur etkisi cok büyüktür..çok hoşuma gitti bu uygulama cok güzel bir paylaşım:)

Guest ahd-u misak

suyu tmm içerim de 3 kere mi abdest alacaz 1 terkipte yanlış mı anladım :)

Guest

cümlemizden razı olsun inşaAllah kuzguncuk, evet 99 oluyor.

nova, canım arka arkaya yapma araya zaman da koyabilirsin, duanı ettikten sonra suyu içiceksin canım( yazmayı unutmuşum). birbirinden ayrı terkipler zaten.

--- Sonraki mesaj ---

E.A_ yasın suresınde mubine geldıkce okunacakmı duası yoksa okunmayacakmı................

her mübin geçtikçe suya bi kez üfliceksin sonra yasine devam ediceksin, en sonda duanı ediceksin atris.

--- Sonraki mesaj ---

suyu tmm içerim de 3 kere mi abdest alacaz 1 terkipte yanlış mı anladım :)

bir abdest yeterli aslında ama sen nur üstüne nur istiorum diosan bilemem canım :)

ayrık otum ben bunu bir yakınım için yapsam olurmu

Guest
evet suyu nabıcaz:D kadir suresi zaten her türlü dilek için okunur etkisi cok büyüktür..çok hoşuma gitti bu uygulama cok güzel bir paylaşım:)

bende çok işe yaradı, hayret ettim hatta :)

içicez suyu :D

Guest ahd-u misak

abdest

tövbe-salavat

99 kadr suresi

tövbe -salavat

1 yasin her mübinde suya üflenecek..su içilecek..

ne kdr zorlandım dimi anlamakta :)