Jump to content
Guest kemtamin

Evren'e Siparişler

Recommended Posts

Guest kemtamin

cok iyi hadi kızlar:D mutlulugu ve huzuru kendimize cekiyoruz:):)

Guest PNRSS_P

çekim yasasıyla ilgili konuları okudukça daha çok ilgimi çekmeye başladı ve burda yazan arkadaşlardan öğrendim çoğu şeyi. bende araştırıcam gerçekten ilgilenmeye değer bi konu. teşekkürler paylaştığınız için.

Guest kemtamin

Telefonu eline alıyorsun

Başlıyorsun siparişlerini vermeye, çocukken babandan annende bir şeyler isterdin mutlaka alınırdı, yerine getirilirdi, aynen onun gibi siparişini Evren'in sipariş alma servisine vereceksin.

Sıralamada ben kitaptan örnek aldım, güneşin yeniden doğması gibi,fırıncının ekmeklerini pişirmesi gibi, realiteye uygun olsun ki zihnimiz muhalefet etmesin... Bizimde yapmış olduğumuz siparişi araya sıkıştırdım. Yine zihnin hemen

- sipariş ettim ama, bakalım olacak mı? Dememesi için.

burada maksat, günesin doğuşunu vs. isterken siparişlerin gerçekleşeceği moduna girmek. Yani bizi devamlı engelleyen zihnimizi devre dışı tutmak, aslında zihnimizi kandırmak

Ben şimdiye kadar yapmış olduğum siparişlerin %80 ini aldım.

Annem bir gün bir imkansızı başardı, kızı okuldan aldım ve oturduğum şehrin çok nezih bir semtinden geçiyorduk arabayla, anneciğim:

-Şu Almanya'ya geldim gidiyorum, hiç böyle güzel semtlerde ve evlerde oturamadım. Çocuklarımda oturmadı. Sana şu inşaat halindeki evi sipariş ediyorum. Bu ev artık senindir dedi.

Ben bilmiş bilmiş:

-Anneciğim bu evlere güç yetmez, imkansız dedim.

Ve ben iki senedir ailemle annemin sipariş ettiği evde oturuyorum...

İmkansız diye bir şey yok.

İste, isteğin sana verilecektir, diyor Hz. İsa

deneyımleyenlerden...

Guest ahd-u misak

Kul ister Allah yaratır.. :)

bende varım

--- Sonraki mesaj ---

ekleyin listeye :)

Guest kemtamin

oy oy oy süper...o zaman arkadaslar daha evvel de yazmıstım yine yazayım herkese bir hafta mühlet:D bu süre içersinde evren e sipariş konusu hakkında bulabıldıgınız herşeyi okuyup bilgileri sindiriyorsunuz ve bulduklarınızı bizimle de bu sayfada paylaşıyorsunuz tamam mı=) bölece full motivasyon saglamış olucaz ve daha evvel bunu deneyimlemiş insanların tecrübelerinden yararlanıcaz:) bekliyorum:)

Guest elfi3477

Bende katılmak istiyorum...