Jump to content
nokia-6600

Sevdiğinin Rüyasına Girip Celbetmek için Etkilidir

Recommended Posts

Guest kemtamin
muhtemelen o kişiden bi geri dönüş oluyordur.

güzel bir cevap;);)

Guest katrem87

33 defa okuduğumuz cümlenin anlamını bilen yazabilir mi :) :) anlamını bilmeden okumaya korkuyorum ben ://

Guest katrem87

anlam bekliyoruz arkadaşlar ona göre bu gece okuyacağız :)

Guest katrem87

rüyalarda buluşuruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.....

sonuctan nasıl haberiniz oluyor ki, soruyor musunuz rüyanda beni gordun mu diye :))

tabi ki hatta diyoruz ki ''hayatım dün gece ben senin rüyana girmek için okuma yapmıştım üfürüklemiştim beni gördünmü rüyanda'' diyoruz..sonra onlar da arkalarına bakmadan kaçıyolar korkularından.. :)

böyle bişey söylesek ciddi ciddi bişey yapıyoruz sanıp ürküp kaçarlar heralde :rofl:

güzel bir dua, umarım okuyanlar faydalanır..paylaşım için teşekkürler..:)

--- Sonraki mesaj ---

okuma yaparken resmine bakmak ya da resmi yoksa yüzünü gözünüzün önünde canlandırmak etkiyi artırır diye düşnüyorum..yapmak isteyenlere ;)

bunun daha deqisiqi wardı ben onu denemistim...ne söylediysem aynısını anlatmısım rüyasında cocuqa..öyle etkilenmis ki...küstük o zamanlar bayramda barısmıstık ilk selamı o vermisti...bana rüyayı anlatırken dedim ki ben sana ne dediqimi iyi biliyorum dedi ki benim rüyamı sen qörmedin nerden bilecen..duada söylediklerimin aynısını ona söyleyince şoke oldu...ben duamın kabul olmasına sevinirken o benim tüm bunları nerden bildiqimin merakı icindeydi :D tabi simdi yine küsüsüz ama tekrar yapmayı düsünmüyorum..

bunun daha deqisiqi wardı ben onu denemistim...ne söylediysem aynısını anlatmısım rüyasında cocuqa..öyle etkilenmis ki...küstük o zamanlar bayramda barısmıstık ilk selamı o vermisti...bana rüyayı anlatırken dedim ki ben sana ne dediqimi iyi biliyorum dedi ki benim rüyamı sen qörmedin nerden bilecen..duada söylediklerimin aynısını ona söyleyince şoke oldu...ben duamın kabul olmasına sevinirken o benim tüm bunları nerden bildiqimin merakı icindeydi :D tabi simdi yine küsüsüz ama tekrar yapmayı düsünmüyorum..

şimdi biçok üye sana hangü duayı okuduğunu soracak :))) iyisimi onlar zahmet etmeden bu konuda ben onlara öncülük ediyim :))) mümkünse hangi duayı okuduğunu bizimle paylaşırmısın :)))