Jump to content
Moon_Sun

Diyetsiz Ve Mekiksiz Göbek Eritme

Önerilen İletiler

spor adına bişey yapmayacaksın beline yaptığın kokteyl ile kilo vereceksin?

bir çok yerde okudum spor yapmadan kilo verilmez vücut nasıl yakacak o yağı metabolizma yatarken...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki faydalı bi yöntem ama tembel işi...hem zararıda çok.Yengemin yengesi(dıdının dıdısı gibi oldu :) )neyse o yapmış vaktinde streç film göbek yağını eritmiş ama içerdeki hücrelere organlara zarar vermiş biraz daha devam etseymiş altta bağırsağı karın hücrelerini pişirecekmiş nerdeyse...Denemeyin bence ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yemek yemeyı cok sevıyorum uffffff ağzım bi boş durmuyor ne kadar zevklı bırsey yemek yemek hele böyle pazar sabah kahvaltısını tıka basa edip sonrasında balkonda kaçak kaçak gizlenerek tüttürdügüm sigara sonra aradan ıkı üç saat gectıkten sonra yenı yaptıgım sıcacık kekten kahveyle bırlıkte atıstırmalar ekmek arası domates salatalıklar ya bayılıyorum :D :D :D 5 kılo aldım ahahahahaahah yazda gelıyo neyse spora başlarım :D hadı by by

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 kilo fazlalılığım var zayıflasam sarkan deri oluşmayacak buna rağmen yürüş ve mekikden vazgeçmiyorum ama inatla o 3 kilo benden ayrılmıyor..sürekli sıvı tüketmeyide ihmal etmiyorum ayrıca dün akşam fare gibi galeta kemirdim.sanırım yaşlanıyorum :(

aynen 3 ya da 4 kg versem yine xs giyebilecegim

ama gitmiyor işte

--- Sonraki mesaj ---

ben de lahana yagı almıstım

millet sürdü sürdü incecik oldu, bloglara düstü yag

ben 5-6 kez sürdüm sonra baktım ugrasamıycam attım bi kenara.. ama çok kg verenler var onunla da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aynen 3 ya da 4 kg versem yine xs giyebilecegim

ama gitmiyor işte

--- Sonraki mesaj ---

ben de lahana yagı almıstım

millet sürdü sürdü incecik oldu, bloglara düstü yag

ben 5-6 kez sürdüm sonra baktım ugrasamıycam attım bi kenara.. ama çok kg verenler var onunla da

lahana yagi?:) evet okuduktan sonra arastirdim netden: Bölgesel fazlalıkların atılmasına, yardımcı olur. -diyor. ikisini ayni anda kullanmak daha etkili olur bence. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap