Jump to content
yesil

100 % Denenmis Puddingli Kek (Un Kullanmadan)

Recommended Posts

denenmiş derken sen mi denedin başkalarımı denedi. bide kaç günde kaç kere yoğurarak denedin. niyet ettim mi. resmine bakarak mı ettin . lütfen cvp verirmisiniz:rofl::rofl::rofl:

Normal kek gibi duruyo valla şaşırdım unsuz nasıl oluyorki :D

Deneyelim bakalım :rofl:

yaparken beni düsün emi kuzum :D

--- Sonraki mesaj ---

yesil o makinada ekmek pisiriliyo canikommmm bildigim kadariyla,malzemeyi icine atiyon kendi karistirip pisiriyo birisinden duymustum

--- Sonraki mesaj ---

bende yapicam yaaa

evet biliyorum da olur mu onu bilmem demistim.

• Like 2

sevgili yeşil,bugun bu tarifi denedım ölçüleri yarıya ındırerek ancak sonuç tam bir fiyasko oldu bıldıgın bır çamur oldu tövbe yarabbım,acaba teflon bır kek kalıbını kolay yoldan nasıl temızlenır bırturlu cıkmadı yapıstı şişti şişti ancak pişirme suresı doldugunda kenarlar yapıskan bısey oldu malzeme dıpte pısmemıs vazıyetteydı :(,acaba sızın pudınglerın gramajı farklımı nekadar gramaj kullanmıslar hazır pudıng gramajını ?gerçekten çok fena teflonun durumu :(Allahım ben bunu nasıl temızlıycem.............

sevgili yeşil,bugun bu tarifi denedım ölçüleri yarıya ındırerek ancak sonuç tam bir fiyasko oldu bıldıgın bır çamur oldu tövbe yarabbım,acaba teflon bır kek kalıbını kolay yoldan nasıl temızlenır bırturlu cıkmadı yapıstı şişti şişti ancak pişirme suresı doldugunda kenarlar yapıskan bısey oldu malzeme dıpte pısmemıs vazıyetteydı :(,acaba sızın pudınglerın gramajı farklımı nekadar gramaj kullanmıslar hazır pudıng gramajını ?gerçekten çok fena teflonun durumu :(Allahım ben bunu nasıl temızlıycem.............

cok sasirdim niye öyle oldu ki? benim ki gayet iyi di. suda isla gece öyle su da beklesin derim sonra cikar.

puddingi pisirip mi kattin sen icine ?

cok sasirdim niye öyle oldu ki? benim ki gayet iyi di. suda isla gece öyle su da beklesin derim sonra cikar.

puddingi pisirip mi kattin sen icine ?

yok normal paketi yumurtaların ustune attım,ama mısafırlerle konusurken olayı çözduk bızım burdakı pudıngler şekerli bide şekere şeker atınca oldu sana çamur :),almanyadan arkadas pudıng getırdıgınde onda şeker yoktu hatta atmadım ıcın sadece kako pelte olmustu şekersiz sanırım ondan

• Like 1

Guest TARFATÜLAYN
Sans[/color] MS"]tecrübeyle sabit mi?müreccep değilse neuzubillah ypmam ben bu keki:D:D:D:D:D

ALLAH SENİN eyiligini versin alıştan tabi havvas işlerinde sahihdir müccerreptir boş işler yapmak istemiyorsun müccerreptir bu kek sahihdir bu kek ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yok normal paketi yumurtaların ustune attım,ama mısafırlerle konusurken olayı çözduk bızım burdakı pudıngler şekerli bide şekere şeker atınca oldu sana çamur :),almanyadan arkadas pudıng getırdıgınde onda şeker yoktu hatta atmadım ıcın sadece kako pelte olmustu şekersiz sanırım ondan

burdaki gibi dr. oetker alinca da mi ayni olur acaba?

:)

evet ben de merak ettim, deneyip etkisini gören var mı, çünkü %100 denmiş, şaka olmaması lazım bunun : ))))

:)

evet ben de merak ettim, deneyip etkisini gören var mı, çünkü %100 denmiş, şaka olmaması lazım bunun : ))))

arkadasin uygulamasi olmamis canim. yanlis malzeme ye kurban gitmis pasta :D