Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ynex

Havas-Mükemmel Arşiv-İstediğiniz Her Formül Var

Recommended Posts

Guest ynex

Arkadaşlar elimde bulunan dosyada sizi temin ederim herşey var. Kendi notlarım, türkçe,osmanlıca ve arapça havas kitapları neredeyse herşey...

Arşivin Resimleri:

Dosyaları en geç yarına kadar yüklemeye çalışıcam. Çünkü boyutu çok fazla bu yüzden ya partlara ayırıcam yada iyi bir upload sitesi bulmaya çalışıcam. Arşivi indirmek isteyenler yorum yazarsa sevinirim.

NOT:Arşivin yüzde 90 ı arkadaşım Kaan'a aittir. Bu arşivi o topladı. Onun iznizlede ben siteye yükledim. Bilginize...

PARTLAR

2835.jpg

2830.jpg

2825.jpg

2823.jpg

2811.jpg

Guest kemtamin

hepsını ayrı ayrı topla bence..mesela ben de şemsül maaarif var bosu bosuna ınmesın.ayrıca lutfen ıyıce bak yenıdne elındekı belgelere bu forumdna olan bırseyse onları yukleme..bosu bosuna tekrar verilmiş olmasın..

Guest ynex

Arkadaşlar Kaan arkadaşım internette bulduğu ve güvenilir kabul ettiği bütün formülleri yazmış. Bu yüzden kaynak belirtmemiş. Bu yüzden sizden özür diliyorum. Alıntı yaptığı insanların haklarını helal etmesi dileğiyle...

--- Sonraki mesaj ---

Arkadaşlar Kaan arkadaşım internette bulduğu ve güvenilir kabul ettiği bütün formülleri yazmış. Bu yüzden kaynak belirtmemiş. Bu yüzden sizden özür diliyorum. Alıntı yaptığı insanların haklarını helal etmesi dileğiyle...

ben aslında daha çok elinde hiçbir kaynak olmamasından yakınan üyeler için bir alternatif oluştrmak istemiştim ben yinede dosyaları yükliyim isteyenler indirir...

Guest kemtamin

şöyle bır baktım da eger dogru tahmn etıysem yuzde 90 ı vardır bunların bende:D gene de koyun bakalım belkı farklı bıseyer cıkar:)

Guest ynex
şöyle bır baktım da eger dogru tahmn etıysem yuzde 90 ı vardır bunların bende:D gene de koyun bakalım belkı farklı bıseyer cıkar:)

umarım insanların işine yarar :)

--- Sonraki mesaj ---

1 gb a kadar bedava upload sitesi bilen var mı bu arada?

Guest asl_ayln

rapid e upload et arkadaşım ya..

Guest ynex
rapid e upload et arkadaşım ya..

tamam rapide upload edicem

--- Sonraki mesaj ---

şimdi yüklüyorum ilk partı

part başına 20 dakikada yüklüyor toplam 9 part var :D

3 saatte yüklerim yani

Guest asl_ayln

tşkler.. inşallah güzel arşivdir..

Guest kemtamin

rapid e deıl hotfile a yükle..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...