Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ynex

Havas-Mükemmel Arşiv-İstediğiniz Her Formül Var

Recommended Posts

Guest asl_ayln
rapid e deıl hotfile a yükle..

ilk partı yüklüyorum dedi artık geçti hotfile işi... bende rapid prem var.. iftardan sonra rapidden indirip hotfile upload ederim bende sende ordan indirirsin kardeşim

Guest ynex
ilk partı yüklüyorum dedi artık geçti hotfile işi... bende rapid prem var.. iftardan sonra rapidden indirip hotfile upload ederim bende sende ordan indirirsin kardeşim

evet geçti bolu pazarı neyse iftira yetişir inşallah

Guest ynex

arkadaşlar rapide yükliyimde yanlızca 10 kez indirilebiliyor bildiğiniz güzel bi upload sitesi var mı acil!

Guest kemtamin
arkadaşlar rapide yükliyimde yanlızca 10 kez indirilebiliyor bildiğiniz güzel bi upload sitesi var mı acil!

ben az önce bosuna söylemedım rapid olmasın dıye ama gecmıstı deıl mı bor'un pazarı:):):)

Guest ynex

yok son ayda caydım kapattım yeni bi site arıyorum :D :D :D

--- Sonraki mesaj ---

arkadaşlar düzgün bir site arıyorum yükleme işi yarına kaldı

bekletiğim için özür dilerim

Guest

4 shared var, filestube var,yada sen limewire kur daha sonra onun belgelerim klasörüne at dosyayı limewireden dosyayı seçip paylaşıma aç. Biz aradığımızda oradan buluruz.Yada bildiğim kadarıyla msn in 5 gb a kadar kullanım hakkı var oradan nasıl indiricez onu bilmiyorum ama.Dur ben şunu bi araştırayım.

Limewire sakat galiba arkadas diyoki sen şemsül maarif.Rar yazarsın, kesin 10 tane xxx hard lady şemsül maarif çıkar diyor.:devil::rofl:

tube tube ya rabbi!:rofl:

Guest ynex
arkadas diyoki sen şemsül maarif.Rar yazarsın, kesin 10 tane xxx hard lady şemsül maarif çıkar diyor.:devil::rofl:

tube tube ya rabbi!:rofl:

haha :D güzeldi araştırıyorum şuanda bide çoğu sitede sınır var 10 kişi indirebiliyo mesela o kötü

Ben yüklemek istiyorum çok teşekkürler emeğine sağlık...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...