Jump to content
PınaRakiP

Tüm Üyelerimizden ve Arkadaşlarımızdan Önemli Bir Rica...

Recommended Posts

arkadaşlar maillerinizi mümkün olduğunca ajanslara göndermeye özen gösterirseniz istenilen sonuca daha yakın olursunuz. Gazete ve haber sitelerine doğrudan gönderilen mailler çoğu zaman dikkate alınmaz. İhlas Haber Ajansı, Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı ve Cihan Haber Ajansı gibi ajanslara gönderilen maillerin sayısı çok olursa ajanslar bu haberi bütün basın yayın organlarına kendisi gönderir.

[email protected]

[email protected] [email protected] [email protected] info, webmaster, webadmin, iletisim ile başlayan adresler gönderdiğiniz mailleri dikkate almaz..

[email protected] [email protected] [email protected] editör yada köşe yazarların adreslerine gönderilen maillerde haber niteliğinden çok kişilere gönderilmiş kabul kabul edilmeli...

Gönderenin mail adreside çok önemli... özellikle mail adresinin isim soyisim ile başlayan servislerden olması daha ciddi anlam taşır. örneğin [email protected] adresi çoğu zaman dikkate alınmaz. Ancak [email protected] yada [email protected] gibi adresler daha çok itibar görür...

gönderilen mailler de konu başlığı çok önemli. Mutlaka haberin içeriğini kapsayan bir başlık olursa faydalı olur. Selam, iyi günler, mutlaka oku, çok önemli gibi klasik başlıklı mailler okunmaz.

Saygılarımla...

tşk bilgilendirme için sağol

memurlar net gibi sitelere de göndermek lazım çünki kpss ye girenlerin yüzde doksanı orayı takip ediyor

Guest kefenincebi
tşk bilgilendirme için sağol

teşekkür ederim

Partilerede gönderilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum...

evet bencede gönderilmesinde fayda var

Arkadaşlar,

Ben de umduğumu alamadım. 8 yanlış fazladan gözüküyor ama hadi onları zamanla yarışmaktan cevap anahtarına yanlış işaretledim. Ama gerçekten mağdur olanlar var. Bugün başkasına yarın size.

Biz memurlar nette iibfliler olarak kurumlara bize fazla kontenjan ayrılması için e-postalar atıyoruz. Dayanışma var. Bu tür konularda mağdur olmuş ve sonuç almış kişiler varsa bilgilendirmeleri insanlık görevidir. Öncedende belirttiğim gibi bugün başkasına yarın size...

Arkadaşlar şuan şoktayım...

Gazate vatanın yazarına az önce mail attım ve 2 dakika geçmeden cevap geldi:blink:

Dalga geçiliyor sandım bir an...

Attığım mailde, kpss sonuçlarında yaşanan rezaletleri ve sıkıntıları yazdım...

Bana geri döndü ve yarın bu konuyla ilgileneceğini söyledi..Fakat kaç net beklerken kaç netiniz geldi v.s gibi sıkıntıları açık olarak yazmamı istedi, ve bir iletişim numarası da eklememi istedi..

Mailini tekrar cevapladım ve istediklerini yolladım...

İnanın hala şoktayım:blink:

Mail adresi:

[email protected]

Hemen sizler de atın ve bu adresi ulaştırabildiğiniz kadar fazla yere ulaştırın arkadaşlar...

Mail adresleri düzenlenip güncellendi. Mağdur olan kim varsa,bu maillerle seslerini duyurmalarına yardımcı olacağız. Bende yolladım. İnşallah sesinizi duyarlar.

inanmıyorum doremi ilgilenen biri çıktı yani ama kbutakin kim ya köşe yazarımı??????

doremi sen eminmisin bu adreslerin doğruluğundan 10 dan fazlası ulaştıramadı türünden maille tekrar geri döndü....

güncellll

doremi banada mail atmış konuyla ilgeneceklerini daha detaylı bilgi verilmesi gerektiğini filan.....

puanımı kaç gelmesi gerektiği ,ve sonuç itibariyle kaç geldiğini sormuş

ben son 1 ay çalıştığım için herhalukarda sonuç benim için sürprizdi ama birbirimize destek olma adına maili cevaplıyacağım......

hayırlısı bakalım

--- Sonraki mesaj ---

güncelll.......