Jump to content
PınaRakiP

Tüm Üyelerimizden ve Arkadaşlarımızdan Önemli Bir Rica...

Recommended Posts

Arkadaşlar Kenan Butakın az önce beni aradı ve görüştük..Her şey hakkında bilgi aldı, bir adet fotoğrafımı istedi..yarın gazetede çıkacak...

Lütfen duyarsız kalmayın, herkes [email protected] adresine mail atsın..iletişim bilgilerini bıraksın...

Ayrıca az sonra ayrı bir başlık açacağım bunun için, Abbas Güçlü imza kampanyası başlattı, herkes imzasını bıraksın...

Lütfen sesimizi duyuralım arkadaşlar...

http://abbasguclu.com.tr/apps/campaign/

arkadaşlar memurlar.nette de mağdur olan kpss adayları bakanlıklara basına v.b. kurumlara mail atıyorlar.tıpkı burdaki gibi.bende ordan attım maili.burdan da atıcam tabi.bi sonuc alamasak bile hakkımız için uğraşalım.kimse memnun değil sonuclardan.netleri kaybolanlar doğrular yanlış olarak kabul edilenler.ösym hatasını kabul edinceye kadar hakkımızı arayalım.memurlar.nette bi konu var hatta biri matematikten hiç anlamıomus.çarpma işlemini bile bilmioken 25 net cıkarmıs.akrabası dava acmayı düşünüomus.konuyu bi okuyun derim.bu sınavın bu kadar basit olması kaybolan netler allah sonumuzu hayr etsin

Evet yakamoz..ses bir yerden çıktı, hepsine geçmişler sanırım haberi...

Yarın gazetevatanda bizzat biz konu oluyoruz..Umarım bir ses getirir..

Guest LUNA

bugün şöyle bir yokladım kardeşimi ve arkadaşlarını çok enteresan şeyler konuşuluyor 70lerin üzerinde net bekleyen insanlara 45 civarı net gelmiş. daha da garibi konuştuğum 2 kişi farklı netlerle aynı puanları almışlar ve yargıya gitmyi düşünüyorlar. bir şeyler döndüğü kesin!!! umarım ösym akıllı davranır yoksa başları çok ağrıyacak görünen köy klavuz istemiyor

yaa arkadaşlar bana daha yeni geldi mail kenan butakından konunuz vatan gazetesinde die .....

bakkala baktım gazete kalmamış...bulamadaım ben .... bu haberi koyabilirmısiniz ....zahmet olmazsaa ....