Jump to content
PınaRakiP

Tüm Üyelerimizden ve Arkadaşlarımızdan Önemli Bir Rica...

Recommended Posts

Arkadaşlar..Bu yıl yapılan kpss sonuçlarında, bir kısım aday ciddi ve ağır hatalarla karşı karşıya kaldı...D kitapçık türündeki hata çok büyük olay oldu..İnsanların 20 den fazla neti ortada yok..

Biliyorsunuz bu dönemki TUS ( Doktorların sınavı) sınavında da böyle bir durumla karşılaşıldı ve doktorların yüklenmesiyle ÖSYM hatasını kabul etti...

Sizden ricam, aşağıdaki mail örneğini yine aşağıda vereceğim adreslere kopyalayıp atmanız..5 dakikanızı bile almıyor inanın...Hotmailinizden adresleri "kime" kısmına kopyalıyorsunuz ve maili kopyalayıp yolluyorsunuz...

Medya kuruluşlarına adayların sesini duyurmaya çalışıyoruz..Bu mübarek günlerde siz de desteğinizi esirgemeyin ve lütfen bu adreslere bu maili yollayın...

Şimdiden çok teşekkürler...

Mail örneği:

Biz kpssye giren madur adaylar olarak sesimizi her türlü duyurmaya çalışıcaz..Bu yılki kpss rezaleti geçen yıllardakilere benzemiyor..Bir çok insanın 10 dan fazla neti eksik gelmiştir..Bu sınav sonuçları hatalıdır..Siz medya kuruluşları da lütfen bizim sesimizi duyrmamıza yardımcı olunuz...

Binlerce insan itiraz etmeye, dava açmaya ve ösym denen rezil kurumun rezaletlerini her şekilde ispatlamaya hazırlanıyor..

Bu seneki rezalet öyle bir rezalet ki, yüzlerce insanın boş bıraktığı sorular yanlış olarak yansıtılmıştır sınav sonuçlarına..

Yine yüzlerce insanın işaretlediği sorular boş veya yanlış olarak hesaplanmıştır...Yani optik okuyucularda bariz bir yanlışlık vardır...

Bir diğer rezalet ise, iptal edilen 6 sorunun, bu soruları boş bırakan adaylarda yanlış, işaretleyen adaylarda ise doğru olarak sayılmasıdır..

Biliyorsunuz doktorların sınavı olan TUS sınavı bu nedenden ötürü iptal edildi..Hiç bir hatasını kabul etmeyen ösym o kadar itirazla başedemedi ve bu hatayı kabul etti..

Aynı şey lys tercihlerinde de gerçekleşmiştir...Binlerce genç yanlış yerlere yerleştirilmiştir..

En çok mide bulandıran konu ise, branşlara göre sıralamanın neden açıklanmadığıdır.. Bu konuyla da ilgili çeşitli usulsüzlükler akla gelmektedir...

Bu rezaletin önüne geçmemiz için bizlere yardımcı olun lütfen...

Bizim sesimizi belki susturabilirler ama sizin gibi medya kuruluşlarını asla susturamazlar..

Sizden bize destek olmanızı rica ediyoruz ve size güveniyoruz...

Gönderilecek adresler: Mail adreslerini,toplu olarak kopyalayıp,gönderebilirsiniz(Düzenlenip,güncellendi)

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];[email protected];

[email protected];[email protected]

Ayrıca yine aynı maili,

http://www.dha.com.tr/contact.php?errno=3&errno=3

http://www.iha.com.tr/haber/iletisim.aspx

Bu linklere girip kopyalayabilirsiniz...

Şimdiden duyarlı davranan herkese çok teşekkürler...

• Like 1

Guest derince

posta adesleri kabl edilmyrr.... :(

Sadece ve dha ya gönderdim...diğerlerinde mail adreslerim olmadı...

(Yönetici notu: Mail adresleri yenilendi/güncellendi)

Guest LUNA

ben sınava girmedim ancak kardeşim durumdan muzdarip puanı beklediğinin çok altında geldi. bende yanınızdayım gece bütün adreslere tek tek göndereceğim

Arkadaşlar toplu gönderildiği zaman bir kaçını kabul etmiyor doğrudur..Sizden tek tek göndermenizi isteyemem, oturup zaman harcamanız lazım çünkü..ne kadarı gönderilirse bizim için kardır...

Yollayamayan arkadaşlar tekrar denerlerse çok iyi olur...

Desteklerini esirgemeyen arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum..

--- Sonraki mesaj ---

Haber sitelerinin iletişim bölümü var. Oralarda denenmeli...

Evet 2 tanesini verdim..fakat hepsine girmeye fırsat bulamadım..her yere dağıtmak gerekiyor bunları..

Guest levm

Vaktim olduğu kadar tek tek göndereceğim..İlgim olmadığı halde vakit ayırıyorum,diğer arkadaşlara örnek teşkil edeceğini umarım.Birlikten kuvvet doğar.Eğlence önemli işlerden arta kalan vakitler içindir unutmayalım..

ben de hemen kopayalıcam çok teşekkürler bi şekilde hakkımızı aramamız gerekiyor

--- Sonraki mesaj ---

Gönderemiyorum siz nasil gönderdiniz?

--- Sonraki mesaj ---

atv falan kabul etmiyor sadece dha ya gönderdim diğerlerinede denemeye devam etcem

Guest kefenincebi

arkadaşlar maillerinizi mümkün olduğunca ajanslara göndermeye özen gösterirseniz istenilen sonuca daha yakın olursunuz. Gazete ve haber sitelerine doğrudan gönderilen mailler çoğu zaman dikkate alınmaz. İhlas Haber Ajansı, Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı ve Cihan Haber Ajansı gibi ajanslara gönderilen maillerin sayısı çok olursa ajanslar bu haberi bütün basın yayın organlarına kendisi gönderir.

[email protected]

[email protected] [email protected] [email protected] info, webmaster, webadmin, iletisim ile başlayan adresler gönderdiğiniz mailleri dikkate almaz..

[email protected] [email protected] [email protected] editör yada köşe yazarların adreslerine gönderilen maillerde haber niteliğinden çok kişilere gönderilmiş kabul kabul edilmeli...

Gönderenin mail adreside çok önemli... özellikle mail adresinin isim soyisim ile başlayan servislerden olması daha ciddi anlam taşır. örneğin [email protected] adresi çoğu zaman dikkate alınmaz. Ancak [email protected] yada [email protected] gibi adresler daha çok itibar görür...

gönderilen mailler de konu başlığı çok önemli. Mutlaka haberin içeriğini kapsayan bir başlık olursa faydalı olur. Selam, iyi günler, mutlaka oku, çok önemli gibi klasik başlıklı mailler okunmaz.

Saygılarımla...