Jump to content
Guest kemtamin

Berhetiye Hakkında Kapsamlı Bilgiler

Recommended Posts

okurken sadece 28 esma yı okusak olmazmı? ben öyle okuyordum. veya nasıl okuduğunuzuda yazarsanız herkes bilgilenir.

asıl gerçek berhetiyedeki ses aksamı okunuşu farklıdır bunu en i yahudiler ve tapınakçılar bilir berhetiye deki hüdamları dünyada hiç kimse onlar kadar ii kullanaz

asıl gerçek berhetiyedeki ses aksamı okunuşu farklıdır bunu en i yahudiler ve tapınakçılar bilir berhetiye deki hüdamları dünyada hiç kimse onlar kadar ii kullanaz

çok enteresan bir bilgi keşke biraz daha aydınlatsanız bizleri :(

arkadaşlar 3 gün oruc tutun her beş vakit namazın arksından berhetiyeyi okuyun okumadan evvelı havvas koruması yapın 3 üncü gece olunca ya rüyanda ya acık geliyorlar 2 tane yardımcı veriyorlar yanlıs 3günlük oruçda sarımsak,sogan,et,balık, yogurt, cınsel ilişki yok devamlı tütsü var okurken.. benyıl lar once yapmıştım ve başarılı oldum yanlız kesinlikle korkmayın korkutmak yarıda bıraktırmak isterler hiç aldırmayın. nasıl ve ne oldu orasıda benle ALLAH arasında sır kalsın O BENİ YARRATMIŞ OLAN ALLAHA VE RESULUNA YEMİN EDiRIM Kİ BAŞARILI OLDUM konuyu acan degerli arkadaşımız guzel bır konu aşmış ellerıne yuregıne saglık ALLAH ilmini arttırsın dua ile vesselam

sorularim var umarim cevabini alrim. konu baya eski.

1. Tam olarak ne tür tütsü yakmak gereck

2. uyugulamadan sonra, dagitma gibi bir sey yapilir mi ? varsa nasil yapilir?

tskler

Şimdiye kadar okuyupta sabahı sabah ettığim korkutulduğum tek dua,öncesinde tahassun duası okumalıydım okumadığım içinde cok kötü bir gece gecirdim ve bu yüzden kolay kolay okumam..

berhetiye konusunda bende ne görürsem okuyorum mutlaka berhetiye ile ilgili her şeyi merak ediyorum çünkü

kardeşim yapmayın etmeyin, siz kim berhetiye okumak kim

ne melegi ne cini, size mi tabi olucaklar sanıyorsunuz, allah akıl versin

rüyanızda gelip cinler sizi kandırabilir, burayı da size buldurabılır, bu ıyı bır yolda olup karda oldugunuz anlamına gelmez

lütfen basınıza ıs almayın

ben burda okuyun diyenlere hayret ediyorum, kendini seven huzurunu seven aklı basındao lan okumaz

bu günlerini özlemle arayıp yanacak, dizlerini dövecekler ise okur

öyle iyi birşey olsa, ben 1 dk durmam değil 45 bin kez okurum

ya rabbi sen bu müslümanlara acı, bu yazıyı okuyanları, ümmet-i muhammedi 18 bin alemin

tüm taifelerinin şerrinden, kandırmasından, yanlış yönlere yönlendirmesinden, oyuncak etmesinden

musallatından tasallutundan ,kendilerinden sonra gelecek tüm nesilleri dahi koru

ya rabbim bu arkadaşların berhetiyeyi okumasına mani ol ya rabbim amin

Çok güzel bir dua, Allah kabul etsin. Böyle şeyler tehlikelidir. Gereksiz. Sonradan pişman ol.ama lazım , bilinmesi şeyler çünkü tam olarak.

Çıradan şiş yap koyun yuregini yak deniliyor Yaa bu hep atestemi kalacak yoksa kasemi okuyup bitirene kadarmi ateste kalacak her gece ayni koyun yüreğimi olacak ve o çıra deninlen sey yanmazmi yardimci olurmusunuz

Guest markos

ya sufli neden hazır olsun ulvi neden hazır olsun  neye istinaden şimdi birbirlerine ters iki durum iki kişilik neden hazır duruyor gelen olurmu o kesin elbette eminim bundan gelirler fakat gelenler hiç bir zaman iyi olmuyacaktır sonuç itibariyle onlarında insanlar gibi yaşamları oldugunu düşünürsek şimdi biri çağırdıgında onun emrine girmiyorsanız  onlar neden girsin sultan sülaymanın hükmüde bitti  NEYSE  BU BİR DAVETTİR  GÖZ GÖRMEDİKTEN KULAK DUYMADIKTAN SONRA GELEN NEDİR BİLEMEZSİN sonrada gelenleri göndermek için çareler aramaya başlarsın