Jump to content
enindesonunda

Kitaplar (Havas,Cifir,Remil)

Recommended Posts

kitaplarin bi kismini e-book olarak koysaniza siteye.please

Guest shadow

kitaplar hakkında sizlere küçük bir yazılım sunmak istiyorum.ibretler alınması gereken bir yazı.arkadaşlar sizlere sorarım.büyü olsun havas olsun her ne olursa olsun bu konularda yazılan tüm kitaplara bakın.bunların hepsi insanlara yapılır.dikkat edin büyüler,muskalar ,vefkler,tılsımlar,hepsi insanlara cinlere asla değil ona göre ne demek istediğimi iyi anlayın.o kitapları onlar yazdırdılar sorarım sizlere neden kendilerini ele verecek bilgileri insanlara sunsunlar ki bu ne kadar mantıklı.eğer biz onları ele geçirsek boyunlarına ip takarız istediğimiz herşeyi onlşara yaptırırız.biraz mantıklı olun lütfen

Guest wireles

siriusa katılıyorum bende usta cırak ilişkisi olmalı her şey okuyarak ögrenilmiyor püf noktalaırı anlaşılamıyor ama ne varki burda da bu işlerin içinde olup sadece seyirci kalan kişilerde az sayılmazlar paylaşabilecekleri yol gösterebilecekleri illa ki bilgiler vardır her şeyi sakla sakla nereye kadar sonra kime faydası olacak bu ilmin yapan sadece yaşadıgı sürece kendisinden başkasına faydası olmayacaktır.

Guest shadow

sirius,bunları ben defalarca yazdım ama hep muhaliflikle suçlandım

Guest eternity

Bunca esere sahip olup ilim sahibi olmadiktan ve insanlara yardimi dokunmadiktan sonra bu eserler sahibinin evinde gariptir.

Icerisinde Kuran-i Kerim oldugu halde okunmayan bir evde o Kuran-i Kerim gariptir, ve ev efradi uzerinde Hakki buyuktur.

Cok eser sahibi olan degil, azda bilse bildigiyle amel eden bildigini aktaranlar hostur efdaldir.

Yaratisinda ulasmak uarsa bir sekilde gidecegin yere ALLAH C.C goturur. Yoksa zaten diretmenin anlami yok iman cemberinden cikmak isten deil. Allah c.c hepimizi korusun.

Guest star67

arkadaşlar öncelikle şunu merak ediyorum bilen cevaplasın lütfen muhittin arabinin hocası kimdi???

bende yukarda ismi geçen kitapların 4 ü eksik hepsi var ve yazmayanda bi o kadar var ve bunlardan bi fazlasıda bi dostumda var hepsini inceledim inceliyorum vaktim olduğunca ama kitapla bişey olunamayacağını söyleyen arkadaşlara ve usta çırak ilişkisi olmadan olmayacağını söyleyen arkadaşlara hem katılıyor hemde katılamıyorum maalesef .bu nasıl oluyo demeyin burda anlatamam tabiki şu an ama zamanla anlatacaz ve hep beraber görecez gelişmeleri .

elinde bişey olmayan kitaplarla olmaz bu iş der ,olanda bişey olamadığı halde kitaplarıyla hava atar ama ikisinide yapmayan ve yapanlarda var:)

örneğin bir üye bana demiştiki hadi ben icazetliyimde 100.000 zikiri yapamadım sen nasıl yapıyon (sen kimsin gibilerinden)ama sonra kendini kurtaramamıştı hatırlarsanız:)araştırmak okumak çok güzel ve faydalı bişeydir arkadaşlar gizli ilimler kitabını ilk okuduğumda yalan olmasın 20 yaşımda falandım geçen bi göz atayım dediğimde içinde çok değişik ve farketmediğim bişey buldum mesela bunun nedenide ilgili kaynakları dönüşümlü olarak sürekli incelemem olarak görüyorum .sizde öyle yapın her şeyi inceleyin alabileceklerinizi alın ama hiç bi zaman oldum demeyin .kibir olduktan sonra 100 hocadanda icazet alsan para etmez ..

güzel bir konu tartışıp paylaşmaya devam edelim tüm yorum yapan ve fikirlerini söyleyen arkadaşlarıma teşekkürler

Guest karam
arkadaşlar öncelikle şunu merak ediyorum bilen cevaplasın lütfen muhittin arabinin hocası kimdi???

okuduğum kadarıyla Muhyiddin Arabi hazretlerinin tek bir mürşidi yoktu. birçok kimseden istifade etmiş feyz almış ama direk hocası şudur denmiyor. Allah şefaatine nail eylesin..

hazretin bir şiiriyle bitirelim :

"Biz aşktan sudur ettik

Aşk üzerine yaratıldık

Aşka doğru yöneldik

Aşka verdik gönlümüzü "

Guest hattab

Gizli cevherler kitabını merak ettim...Bide buni risalesi diye bir kitap var saklıyorlar....Bir çok sureti resm etmiş kişi...Anlatmak mümkün değil...

Guest star67
Gizli cevherler kitabını merak ettim...Bide buni risalesi diye bir kitap var saklıyorlar....Bir çok sureti resm etmiş kişi...Anlatmak mümkün değil...

o eskidendi şimdi saklı bişey pek kalmadı:)

--------------------

okuduğum kadarıyla Muhyiddin Arabi hazretlerinin tek bir mürşidi yoktu. birçok kimseden istifade etmiş feyz almış ama direk hocası şudur denmiyor. Allah şefaatine nail eylesin..

hazretin bir şiiriyle bitirelim :

"Biz aşktan sudur ettik

Aşk üzerine yaratıldık

Aşka doğru yöneldik

Aşka verdik gönlümüzü "

arabininin tüm eserlerini ayrıca onun için yazılmış olanları ve en sonda hakkında hazırlanmış üniversite tezine kadar incelemiştim o yüzden merak ettim sanki bana gerçek anlamda bir mürşidi yokmuş gibi geldide bi daha incelerim vakit bulursam:)teşekkürler

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...