Jump to content
Guest ynex

Güçlü Celp Cin Suresi

Recommended Posts

Guest ynex

Bir kırmızı mum üzerine (çok kalın yada çok uzun olmasın) 101 defa Cin suresinin ilk beş ayeti okunur ve matlubun niyetine yakılırsa matlub yapana aşık olur. Denenmiştir.

Kaynak: Mustafa Yiğit- 500 Aşk Duası ve Tılsımlar

Cin Suresinin İlk Beş Ayeti:

Kul uhıye ileyye ennehusteme'a neferun minelcinni fekalu inna semı'na kur'anen 'aceben.

Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.

Ve ennehu te'ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden.

Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna 'alellahi şetatatan.

Ve enna zanenna en len tekulen'insu velcinnu 'alellahi keziben.

Guest ynex

yok kitapta yazıyor denenmiştir diye ben denemedim :D basit bi formül ama deneyen birşey kaybetmez

Guest RakiPınaR

bu ayetlerin anlamları neki ters birşey olmasın

Guest ynex

"(Ey Muhammed!) De ki: "Bana cinlerden bir topluluğun (Kur'an'ı) dinleyip şöyle dedikleri vahyedildi: "Şüphesiz biz doğruya ileten hayranlık verici bir Kur'an dinledik de ona inandık. Artık Rabbimize hiç kimseyi asla ortak koşmayacağız." "Doğrusu Rabbimizin şanı çok yücedir; ne bir eş edinmiştir, ne de bir çocuk." "Demek bizim beyinsiz olanımız Allah hakkında doğruluktan uzak sözler söylüyormuş." "Şüphesiz biz, insanların ve cinlerin Allah hakkında asla yalan söylemeyeceklerini sanıyorduk."" anlamları budur

Guest Daiys

Cin suresi Kuranı kerimdeki bi sure ters bişey olamaz ama mum ve ateş olayı bana biraz büyü gibi geldi

Guest RakiPınaR

teşekkür ederim niyet nasıl ediliyor peki kusura bakmayın bu tarz sorular soruyorum bilmiyorum

Guest ynex

"Ya Rabbim falandan doğma falan (anne adı bilinmiyosa Havva denir) bana aşık olsun, hep beni düşünsün, muhabbetime bağlansın." gibi bi niyet edebilirsin.

Mum olayı banada hep ters gelmiştir fakat bibere okuyup ateşe atma gibi uygulamalar bile büyüye girmiyosa bunun büyüye girmediğine eminim :D ayrıca istediğini Allah'tan istiyorsun başka bi varlıktan değil :D

Guest kemtamin

aslınd abu konu hakında çeşitli spekülasyonlar var..yani büyü nedir?nerde başlar nerede biter?bı bakarsınız kimisi der ki yakma gömme varsa büyüdür.kimi derki necis madde yoksa büyü değildir..ama hiç madde kullanmadan sadece sözle de büyü yapılabilir veya madde kullanılır yakılır gömülür vs ama büyü değildir..bunun ayırdına varabilmek çin bu işlerle çok uzun zaman haşır neşir olmak lazım..bilgili olmak lazım..ayrıca son mercii vicdanınızdır ..sesine kulak vermeniz lazım..ama şunu söyleyeyim ki: insan iradesine hükmedecek birşeyler yapıyorsunuz çok da masum olmasa gerek..

Guest Daiys
aslınd abu konu hakında çeşitli spekülasyonlar var..yani büyü nedir?nerde başlar nerede biter?bı bakarsınız kimisi der ki yakma gömme varsa büyüdür.kimi derki necis madde yoksa büyü değildir..ama hiç madde kullanmadan sadece sözle de büyü yapılabilir veya madde kullanılır yakılır gömülür vs ama büyü değildir..bunun ayırdına varabilmek çin bu işlerle çok uzun zaman haşır neşir olmak lazım..bilgili olmak lazım..ayrıca son mercii vicdanınızdır ..sesine kulak vermeniz lazım..ama şunu söyleyeyim ki: insan iradesine hükmedecek birşeyler yapıyorsunuz çok da masum olmasa gerek..

işte şu son cümlenden dolayı bu tarz olaylara sıcak bakamıyorum. Aslında dua edip o kişi bizim için hayırlıysa olsun diyerek istemek ve sonucu Allah a bırakmak bence en güzeli...

Bildiğim kadarıyla bu tarz işlemlerde etkisi belli bi süre sonra kayboluyo ve sonra tekrar yapmak gerekiyo...