Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ynex

Cin Suresi ile Etkili Celp (Denenmiştir)

Recommended Posts

Guest ynex

yüksek bi yere olsa daha iyi olur. sonra oraya tablo asarsın :D yanlız bence gece yarısından sonra yap gündüz deneme :)

büyü mü degil mi bi aydınlık getirebilirimiyiz .. yanlış bişey yapmak istemiyorum

Guest ynex

büyü değil havas uygulamasıdır. büyü olsa çoktan kemtamin büyü bölümüne taşımıştı :) ama kötüye kullanılmaması gerekir...

yüksek bi yere olsa daha iyi olur. sonra oraya tablo asarsın :D yanlız bence gece yarısından sonra yap gündüz deneme :)

benim evim çatı kat ve tam doğuda tavan alçalıyor yaa şansa bak ;) balkon kapısı duvardan yüksekte aslında. neyse dur bakalım zaten evde değilim 10 gün sonra gidicem. o zamn bi oturup hesap kitap yapayım.sende buralarda olursan konuşuruz bakalım

bide bunu yaptıktan sonra ne kadar süre duvarda kalacak , ve oldu ki bitirmek istedik nasıl geri dönüş olucak . ??

Guest ynex
bide bunu yaptıktan sonra ne kadar süre duvarda kalacak , ve oldu ki bitirmek istedik nasıl geri dönüş olucak . ??

etkili olursa neden bitirmek isteyesin ki bunu anlamadım :) ha illaki istiyosan soğutma uygulamaları var tefrik felan omnlara bakabilirsin...

duvarda cin suresini okuduğunuz sürece kalsın matlubun sana gelirse kağıdı katla ve bi yerde sakla...

Guest LUNA

bir celp konusu ancak bu kadar sevimli anlatılabilir:D:D bunu yapacak bir durumum yok Allaha'a çok şükür muhteşem bir ilişkim var ama okurken gülümsettin beni sağolasın:):) ayrılırsak denerim ama kemtamine bi sorim ona bunlar işler mi:rofl::rofl:

Guest ynex

önemli değil :D

--- Sonraki mesaj ---

benim evim çatı kat ve tam doğuda tavan alçalıyor yaa şansa bak ;) balkon kapısı duvardan yüksekte aslında. neyse dur bakalım zaten evde değilim 10 gün sonra gidicem. o zamn bi oturup hesap kitap yapayım.sende buralarda olursan konuşuruz bakalım

:D belinden yüksekte bi yere assan yeterli fazla detaylara takılma :D

Guest derin ertu

ayrıntılı bilgi veririmisin arkadasım mesela hangi vakitte belli bir saati varmı.birde yazıları arapça olarakmı yazacaz. resmini çizeceksin diosun benzemezse sorun olur mu?belki saçma oldu ama idare et bu kısmı

Guest ynex

hayırlı bi saatte olsa yeterli forumda saat listesi var. yazılar arapça tabiki. benzemezse sorun olmaz insana benzesin yeter :D