Jump to content
yesil

Findikli Yas Pasta

Recommended Posts

biz de istanbul'a getiririz onu, nerde görülmüş kızlarını bırakıp giden anne yaaaa.. açııız:cray::cray::cray::cray:

--- Sonraki mesaj ---

ah canim benim kiyamam valla ne iyi olurdu mira da orda zaten..... pasta cetesi olurduk :D

--- Sonraki mesaj ---

ondan sonra kocalariniz bosasin kilo aldiniz diye :D

boşamaz boşamaz, arkamda annem var..

biz de istanbul'a getiririz onu, nerde görülmüş kızlarını bırakıp giden anne yaaaa.. açııız:cray::cray::cray::cray:

--- Sonraki mesaj ---

boşamaz boşamaz, arkamda annem var..

oy kurban olurum :)

Guest LUNA

ondan sonra kocalariniz bosasin kilo aldiniz diye :D

anneeeeee ben daha evlenmedim kiiiiiiii:blink: hem kardeşimlen ben bizi boşayacak kocaların alnını karışlarız:devil:

arkamızda da sen varsıınnn:derisive:

Guest hex

kizim sen delimisin.. ramazanda boyle tarifler koyulurmu.. insan iftara cagirir, pastayida yapar... birlikte tadina bakariz..:D:D

kizim sen delimisin.. ramazanda boyle tarifler koyulurmu.. insan iftara cagirir, pastayida yapar... birlikte tadina bakariz..:D:D

hexcim almanya -belcika turu arasinda yapariz canim anladin sen onu :rofl:

Guest kemtamin

pasta yapamadım ama az önce kakolu tam 4 avuc dolusu fındıklı tarçınlı kek yaptım:D:D:D buyrun yanına bergamot aromalı çayım var:D annem de börek yapmış..zaten evdeki tek oruçlu benim:D siz yiyin ben çaylarınızı doldururM::D:D:D:D

Guest LUNA
pasta yapamadım ama az önce kakolu tam 4 avuc dolusu fındıklı tarçınlı kek yaptım:D:D:D buyrun yanına bergamot aromalı çayım var:D annem de börek yapmış..zaten evdeki tek oruçlu benim:D siz yiyin ben çaylarınızı doldururM::D:D:D:D

:punish2::punish2:

bana baaakkk canıma yettin sen benim nedir yahu benim senden çektiğim oraya bi geleyim gece gündüz yemek yaptırıcam sana:whistling::rofl::rofl:

Guest kemtamin
:punish2::punish2:

bana baaakkk canıma yettin sen benim nedir yahu benim senden çektiğim oraya bi geleyim gece gündüz yemek yaptırıcam sana:whistling::rofl::rofl:

nabiyim başka b işe yaramıyorum zaten:rofl::rofl::rofl::rofl:

Guest LUNA
nabiyim başka b işe yaramıyorum zaten:rofl::rofl::rofl::rofl:

aaaaa bütün gün bana tahammül etmek bence harika bir meziyet:D:D kendini öyle hakir görme bakim:D:D

Guest kemtamin
aaaaa bütün gün bana tahammül etmek bence harika bir meziyet:D:D kendini öyle hakir görme bakim:D:D

aa aşkolsun asıl sen beni çekiyorsun hiç sesini çıkarmadan sen cok masumsun yaa bi zararın yok ki kimseye.hani vur ensesine al ekmeğini ağzından ..o derece yani:rofl::rofl::rofl::rofl: