Jump to content
martinica

Çekim Yasası Tersten Çalışır mı? Size de Oluyor mu Bunlar?

Recommended Posts

Bu olaylar sadece bendemi oluyor yoksa diğer arkadaslarında başına geliyor mu?

Hayatım boyunca farkında olmadan çekim yasasını uygulamaya çalıştım (iyi düşün iyi olsun) ama herseferinde ters tepti.Olacak dediğim şeyler olmadı, olmaz dediğim şeyler oldu.Çok basit şeylerdede bu böyle oldu.birşey olmaz derim olacak gibi olur sonra onun hakkında hayaller kurar kafamda canlandırırım ama sonra olmaz!!!

cevap bekliyorum arkadaşlar bu sadece banamı oluyor, veya neden bu şekilde "tersten" işliyor bu çekim yasası denilen şey.

Guest Daiys

Aslında bu söylediğini biçok kişi söyler ama aslında herşeyin bi usulü olduğu gibi çekim yasasında da bu böyledir. HErhangi bişeyi isterken ''olacak'' kelimesi çekim yasasında yasaklı kelimedir. Mesela haftaya ben tatile gitcem dediğin anda çekim yasası sürekli onu ileriye öteliyo. Çekim yasasında emir cümlleri kullanmanız gerekir. Beyninize ve evrendeki enerjiye hakim olmanız gerekir. Doğrusu şu, haftaya tatile git şeklinde emir vermelisin. Efendi sen olmalısın. Belirsiz şüpheli cümleler ters tepki vercektir. Çünkü bilinçaltı bunu aslında gitmek istemediğiniz şeklinde algılayacak ben tatile gitmek istemiyorum diye bilinçaltında kodlayacaktır. Bişeyi isterken kendinize sorun bilinçaltınızla konuşun mesela biçok insan zengin olmak ister ama bilinçaltına inildiği zaman paradan korktuğu çok paranın insana hayır getirmeyeceğini söyler ve bilinçaltını temizlemediği sürecede farkında olmadan parayı kendinden hep uzaklaştırcaktır. Başarı için en güzeli hangi konuda istediğin varsa o kunuda bilinçaltındaki yalnış kodalamalerı silmek gerekir ve sonra yeni kodlamaları yerleştirmek gerekir.

Guest piskopat

Bende de oluyor aynısı :S Bence şundan olabilir; çekimle elde etmeye çalıştığımız şeyler istediğimiz şeyler ve galiba muhtaçlıkla istiyoruz istediklerimizi ve muhtaç tavırlar çekimi itermiş öyle okumuştum. İstemeyi bilmiyoruz kanımca yani bi kere isteyip onun gelmekte olduğunu bilerek, güvenerek beklemek gerekiyor. Söylemesi kolay ama icraate gelince olmuyor maalesef :) Yani benim aklıma bu geldi

arkadaşlar ben de buna benzer şeyler yaşıyorum ve benim iyi hayallerim yerine çekindiğim ve korktuğum olay gelip beni buluyor aslında olma olasılığı çok düşük hatta hiç yok sa bile şartler değişiyor o korku gerçek olup yüzüme tokat gibi patlıyor iyi düşündüğüm şeyler den de eser yok bekliyoruz bakalım konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyıorum

Benimkiler daha cok gunluk hayatla ile ilgili.mesela bir arkadaşımı zaten gelmez diye düşünerek bir yere davet ediyorum ama o gelicem diyor.sonra o konu hakkında planlar yapıyorum senaryolar geliştiriyorum kafamda gelicek şunlar şunlar olucak diye fakat her seferinde ters tepiyor, gelicek olan kişi gelmiyor.

Guest Daiys

evet kendinizden emin olmanız gerekir. Bilinçüstü yani biz herşeyi isteriz ama bilinçaltı çok farklıdır çocukluktan itibaren bir sürü yanlış kodlamalar vardır ve o kodlamalar bizi hep mutsuz olduğumuz şeyleri yaşatır. O yüzden bişeyi istemeden önce istediğimiz şeyle ilgili bilinçaltımızda neler olduğuna bakmak yanlış yada korkular varsa önce onları temizlemek lazım ama buda kolay değildir kişnin kendiyle uğraşması mücadele etmesi gerekir. MEsela bi çok kişi şans oyunları oynar ve para kazanmayı hayal eder ve yine bi çoğu para kazanamaz bu kişlerle yapılan görüşmelrede bilnçaltında parayla ilgili olumsuz okadar çok şey depolanmıştır ki çekim yasası devreye girer ve engel olur para kazanmalarını. Bu kişler çok paranın kişiyi mutsuz edeceğini,bazıları para yüzünden sevdikleri insandan uzaklaşacağını,bazıları çok parayı yönetememekten korktuğunu,bazıları zengin insanların kötü olduğunu .... düşünerek hep paradan korktukları ortaya çıkmıştır. Yani çekim yasasının işlemesi için bilinçaltı ve bilinçüstünüzün aynı düşüncede olması gerekir.

Guest piskopat

Peki bilinçaltı nasıl temizlenir?

evet kendinizden emin olmanız gerekir. Bilinçüstü yani biz herşeyi isteriz ama bilinçaltı çok farklıdır çocukluktan itibaren bir sürü yanlış kodlamalar vardır ve o kodlamalar bizi hep mutsuz olduğumuz şeyleri yaşatır. O yüzden bişeyi istemeden önce istediğimiz şeyle ilgili bilinçaltımızda neler olduğuna bakmak yanlış yada korkular varsa önce onları temizlemek lazım ama buda kolay değildir kişnin kendiyle uğraşması mücadele etmesi gerekir. MEsela bi çok kişi şans oyunları oynar ve para kazanmayı hayal eder ve yine bi çoğu para kazanamaz bu kişlerle yapılan görüşmelrede bilnçaltında parayla ilgili olumsuz okadar çok şey depolanmıştır ki çekim yasası devreye girer ve engel olur para kazanmalarını. Bu kişler çok paranın kişiyi mutsuz edeceğini,bazıları para yüzünden sevdikleri insandan uzaklaşacağını,bazıları çok parayı yönetememekten korktuğunu,bazıları zengin insanların kötü olduğunu .... düşünerek hep paradan korktukları ortaya çıkmıştır. Yani çekim yasasının işlemesi için bilinçaltı ve bilinçüstünüzün aynı düşüncede olması gerekir.

Haklısınız ama bu bahsettiğiniz şeyler genel geçer durumlar.arkadaşalrında benim de bahsettiğim olay daha basit günlük olaylar.Bi konu hakkında düşünmez isem o olay oluyor fakat düşünüp plan yaptığım zaman gerçekleşmiyor.