Jump to content
martinica

Çekim Yasası Tersten Çalışır mı? Size de Oluyor mu Bunlar?

Recommended Posts

Evet insanın kendi kendine ettiğini cihan başına toplansa etmezmiş bu doğru. Ama bazı şanssızlıklarda doğuştan var, hani kim ister kötü olsun . Kİmse çekim yasasınla çekmek istemiyo kötülükleri ama şans işte

Guest melekve_seytan

şöyle oluyor korktuklarınız bilç altınızda ,fakat istekleriniz bilincinizde dir.ama istekleri gerçekleştiren bilinç değil bilinçaltıdır. o yüzden korkularınıza inandığınız için bilinçaltınızda onlar gerçekleşir. öncelikle korkularınızdan kurtulmanız gerekir.onları çözdüm ,olumlu düşüncelerle değiştirdim,olumsuz ,yanlış düşüncelrimden kurtuldum bu kötü alışkanlığımdan kurtuldum minnettarım şeklinde dua edin sürekli sabah öğlen ve gece birkaç kez tekrarlayın. örneğin benim zaten hep isteklerimiz tersi olur diye düşüyorsanz ve istediğiniz şeyin olmasını beklerken aslında bilinçaltınızda tersini olacağını umduğunuz için istediğiniz şeyin tersi gerçekleşir. kendinizi görünmez bir koruma kalkanının koruduğunu ve olumsuz ,negatif olan hiç bir şeyin size ulaşamayacağını,sadece iyinin ve size yararı olanın size ulaşabileceğini düşünün ve tekrarlayın her gün 3 kez ;)

Guest aslanoğlu

İnsanın aklına sen istemesende sürekli kötü şeyler gelebilir.Hele sürekli iyi şeyler düşünmeye çalışan bir kişinin aklına daha çok gelir.Benimde kötü birşey düşünüp akabinde başıma geldiği oldu.Ama bu ben düşündüm diye değil kaderimde öyle olduğu için yani Allah öyle olmasını istediği için oldu.İnsanın aklından 1001 türlü kötü şeyler geçebilir.kötü düşünebilir.Ama bunlar başıma sadece 1-2 kez gelmiştir.Sizinde öyledir ama siz hemen bu çekim yasasına getiriyorsunuz işi.Bunu ilk öğrendiğimde bende uygulayım dedim.birkaç gün uyguladım ama gördümkü bu beni Allah'tan uzaklaştırıyor.Hiç dua edesim glmiyor.Sadece düşünmeye çalışıyorum.Gördüm kü hayır birşey değil ve de saçma birşey..