Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Gitti Facebook..

Recommended Posts

Guest Kuzey

ikisinden birini seç :) sağlık açısından hangisini seçeceğini biliyorsun :rofl: kafanın kırılmaması için seçimini dikkatli yap. yoksa banned :rofl:

Guest

ayy çok efkarlıyım yaa gittiiii gittti gitttiiii resmen gitti. şimdi kimbilir eline geçen kişi hesabımda profilimde neler neler yapıyordur. düşünmesi bile sinir bozucu :S

moduna yardım edeceğin yerde bana seçenek sunuyorsun ah ah :D

Bi hafta önce bende bi feysbuka giriim dedim zaaten pc imdede otomatik giriliyo yani şifre yazmıyom.Neysem açılış sayfasını tıkladım ama benim msn yerine başka birinin adresi ve şifresi siyah noktalı olarak yazıyodu.Şaşırdım kim girebilir benim pc den zati 1 hafta 10gündür evde benden başka kimsede yoktu.Neysem açiim bakiim kimmiş bu dedim Gül Akın diye birinin hesabı çıktı.Arkadaş listesine baktım benle hiç bi alakası yok manyamış bu site diyip güldüm ve kızın oturumunu kapadım.

Bidaha kendimi denedim bu kezde benim hesap açıldı hayret bişeydi yaa.

Demem o ki seninde hesap bööle bişeye uğrayıp kötü amaçlı kullanılmasın.

Guest
Bi hafta önce bende bi feysbuka giriim dedim zaaten pc imdede otomatik giriliyo yani şifre yazmıyom.Neysem açılış sayfasını tıkladım ama benim msn yerine başka birinin adresi ve şifresi siyah noktalı olarak yazıyodu.Şaşırdım kim girebilir benim pc den zati 1 hafta 10gündür evde benden başka kimsede yoktu.Neysem açiim bakiim kimmiş bu dedim Gül Akın diye birinin hesabı çıktı.Arkadaş listesine baktım benle hiç bi alakası yok manyamış bu site diyip güldüm ve kızın oturumunu kapadım.

Bidaha kendimi denedim bu kezde benim hesap açıldı hayret bişeydi yaa.

Demem o ki seninde hesap bööle bişeye uğrayıp kötü amaçlı kullanılmasın.

zaten benımde tek korkum bu ya :/

yoksa altı üstü bi hesap kapanırsa kapansın sadece elien geçen kişinin niyeti nedir onu bilmiyorum, şimdi facebooka'a mail attım hesabım donduruldu. bi kaç güne kadar bi cevap gelecektir elbet. ama içim hiç rahat değil. kimbilir kimin elinde :/

Guest Kuzey

bende yetkililere burdan sesleniyorum tekrar almayın bunu bir insan bir kere hata yapar:rofl:

biz aldık bunu bir kere inanın pişmanız ne ettikse başımızdan atamadık :rofl:

bari sizler tekrar aynı hatayı etmeyin :rofl:

Guest
bende yetkililere burdan sesleniyorum tekrar almayın bunu bir insan bir kere hata yapar:rofl:

biz aldık bunu bir kere inanın pişmanız ne ettikse başımızdan atamadık :rofl:

bari sizler tekrar aynı hatayı etmeyin :rofl:

evet evet bi türlü atamadı ki ondan görevli oldugum bölümleri çoğalttı, altından kalkamıyım istifa ediyim diye :rofl:

yok ben alcam o faceyi geri, uykularım kaçar sonra :rofl:

Guest

geri aldım hamdolsun :D

inci denen lanetler çalıp çırpmışlar. nasıl bir ego savaşıysa bu anlayamadım gitti.