Jump to content
özümsözümbir

Evlilik Duası Okudum Gönlüme Göre Biriyle Tanışıp Evlendim Diyenler

Recommended Posts

Baska var mi okuyan 1900 duayi :)

Yanlış anlamayın da okuyanı ne yapacaksınız ,okudum kabul oldu diyen de az çıkar

Gönülden hissettiyseniz bu duayı demek ki bir davet var icabet edin niyetlenin okuyun... hatta günlük vird edinin emin olun samimiyetle okursanız anlamını da idrak ederek tabi,güzellikler yaşayacaksınız ALLAH'ın izni ile...

Yanlış anlamayın da okuyanı ne yapacaksınız ,okudum kabul oldu diyen de az çıkar

Gönülden hissettiyseniz bu duayı demek ki bir davet var icabet edin niyetlenin okuyun... hatta günlük vird edinin emin olun samimiyetle okursanız anlamını da idrak ederek tabi,güzellikler yaşayacaksınız ALLAH'ın izni ile...

evet dogru soyluyosunuz, sorumu geri aliyorum. Ama gunluk vird nasi ki ctesi okunuyor ve belli sayisi var?

Cumartesi de okuyun sonraki günlerde de okuyun... 1900 olmasında günlük 7-21-41 daha fazla diliniz döndüğünce okuyun derim ;)devamlılık açısından ;)

Cumartesi de okuyun sonraki günlerde de okuyun... 1900 olmasında günlük 7-21-41 daha fazla diliniz döndüğünce okuyun derim ;)devamlılık açısından ;)
hmm anladim :)

ben daha evlenemedim ama kuzenim için kardeşi bir gün suya fetih suresi'nin ilk ayetini okuyup içirmiş. bir ay içinde nişanlanıp evlendi. ama sevgili kuzenim dua edersen artık evlensin ne olursa olsun dedi. evlilik kuzenim için hayırlıdır belki o memnun da biz ailecek gelinden hiç memnun değiliz.

salatı tefriciyye okuyup da evlenen bir tanıdığım var. ama okuyup da hemen o hafta olmamış yalnız. nasıl dilediyse öyle biriyle seneler sonra evlenmiş.

İsmi azam? Nasip baslayani acaba aylin? O kadar çok var deniliyor ki?