Jump to content
özümsözümbir

Evlilik Duası Okudum Gönlüme Göre Biriyle Tanışıp Evlendim Diyenler

Recommended Posts

Uzun zamandir gordugum her uygulamayi yapiyorum .Son olarakta cuma suresine basladim ins rabbim hayirli olani nasip eder.

Kısmetiniz daha da açıldı mı, hangi uygulamayı önerirsiniz, inşallah gönlünüze göre ve hayırlı bir insanla evlenirsiniz amin

1)fetih suresinin 1.ayetini 21 gun boyunca suya okuyup ictim.Bu uygulamayi 2 defa yaptim.

2)fetih suresinin 1.ayetini 1 haftada 9999 defa okudum.Bunuda 2 defa yaptim.

3)cuma suresini 200 kere okudum.

4)Taha suresi ile olan uygulamayi yaptim.

5) 50000 selavat okudum

6)12.000 yunus duasini okudum bunuda 1 den fazla okumustum.

7)100 rekat namaz kildim

8)teheccud namazi ile 5050 ihlas suresini okudum

9)5050 fatiha suresi olan uygulamayi yaptim.

10)cesitli namaz ve kisa dualar ,esmalar okuyorum.

Son olarakta cuma suresine basladim cuma dan baslayip yasin ile cuma suresini okuyup bir sonraki cumaya kadar 18 cuma suresini okuyup yasin suresi ile tamamlanan uygulama.

Aklima gelmiyen daha cok uygulamalar yaptim. Kismet cikiyor bolcana kismetten yana sıkinti yokta denk olmuyoruz sıkinti orda...

• Like 1

1)fetih suresinin 1.ayetini 21 gun boyunca suya okuyup ictim.Bu uygulamayi 2 defa yaptim.

5) 50000 selavat okudum

7)100 rekat namaz kildim

Son olarakta cuma suresine basladim cuma dan baslayip yasin ile cuma suresini okuyup bir sonraki cumaya kadar 18 cuma suresini okuyup yasin suresi ile tamamlanan uygulama.

Aklima gelmiyen daha cok uygulamalar yaptim. Kismet cikiyor bolcana kismetten yana sıkinti yokta denk olmuyoruz sıkinti orda...

Dualardan sonra mı kısmetiniz arttı yoksa zaten eskiden de vardı ama size uygun mu değillerdi onu anlamadım, inşallah size denk biri çıkar karşınıza bi an evvel... Tabi bana da..

Belki niyetinizde bir yanlışlık var. Daha doğrusu yanlışlık demeyelim de isteğinizi tam anlamıyla niyetinize aktaramıyor olabilirsiniz ya da zamanı gelmemiştir daha dileğinizin.

İnşaAllah dualarımızın karşılığını göreceğiz. Sabretmek gerek bu da nefsimize zor geliyor ne yazık ki!

Allah, bu dünyamız, ahiretimiz, dinimiz, ailemiz, kendimiz için hayırlısıyla nasip edip sonuçlandıracağı eşler, yuvalar, evlatlar nasip etsin bütün isteyen kardeşlerimize (AMİN)

5) 50000 selavat okudum

7)100 rekat namaz kildim

bende bir zaman bu kadar çok dua okumuştum,bunların hepsini de okumuşumdur..ama ilim sahibi bir hoca bana dedi ki,ilacın yan etkisi gibi olmuş sende.bir yerimiz ağrıdıgında bile aynı anda bir çok ilaç içersek yan etkisi olur.o yuzden daha çok kendin kapatırsın yolları.makam tek dilekçemizi verip bekleyelim :) nasip kısmet vakti gelmeden olmuyor herseyin hayırlısı dogru zamanda inşallah...

• Like 1

Dualardan sonra mı kısmetiniz arttı yoksa zaten eskiden de vardı ama size uygun mu değillerdi onu anlamadım, inşallah size denk biri çıkar karşınıza bi an evvel... Tabi bana da..

Okumalarim sayesinde mi yoksa kendiliginden mi cikiyor kismetler orasini allah bilir.:confused: ya yasca cok buyuk yada kucuk oluyolar.Yasi uygunsa yaptigi iş uymuyor,işi uygunsa ailesi uygun olmuyor.Ya konum olarak benden cok üstun yada tam tersi...Önemli olan evlenmek degil her bakimdan birbirimize uygun olmak,ayak uydurabilmek.Gonlume gore bulana kadar okumaya devam :)

Belki niyetinizde bir yanlışlık var. Daha doğrusu yanlışlık demeyelim de isteğinizi tam anlamıyla niyetinize aktaramıyor olabilirsiniz ya da zamanı gelmemiştir daha dileğinizin.

İnşaAllah dualarımızın karşılığını göreceğiz. Sabretmek gerek bu da nefsimize zor geliyor ne yazık ki!

Allah, bu dünyamız, ahiretimiz, dinimiz, ailemiz, kendimiz için hayırlısıyla nasip edip sonuçlandıracağı eşler, yuvalar, evlatlar nasip etsin bütün isteyen kardeşlerimize (AMİN)

Her zaman rabbimden kalbinde imani,allah korkusu olan,eli yuzu duzgun,maddi manevi evlilik sorumlulugu kaldirabilecek,yasi yasima denk ,ailesi aileme uygun ayni sekilde bende onlara uygun olayim.Hayirli insanlarin icine gelin gitmeyi nasip et diye dilerim...

Tam olarak ne istedigimi biliyor ona gore istiyorum.Evlilik işi nasip kismet olmayinca olmuyor.Ben ustume duseni yapip dualarimi okurum butun kalbimle tamda istedigim profilde biriyle yaslanacagima inaniyorum...ins amin ;)

bende bir zaman bu kadar çok dua okumuştum,bunların hepsini de okumuşumdur..ama ilim sahibi bir hoca bana dedi ki,ilacın yan etkisi gibi olmuş sende.bir yerimiz ağrıdıgında bile aynı anda bir çok ilaç içersek yan etkisi olur.o yuzden daha çok kendin kapatırsın yolları.makam tek dilekçemizi verip bekleyelim :) nasip kısmet vakti gelmeden olmuyor herseyin hayırlısı dogru zamanda inşallah...

Evet bunu bende duymustum ust uste dua okumak yanlismis.Ama okumadan duramiyorum okudukca rahatliyorum.Gerci bir donem okumalari abartip kendimi rahatsiz etmisligimde olmustu :confused: Benim kismetsizlikten ziyade adim atmada problemim var hem evlenmek istiyorum hemde kesinlikle kismetleri daha tanismadan redediyorum sonrada pisman oluyorum...rabbim cumlemize hayirli vakitte hayirli insanlarla birlestirsin...

5050 adet ihlas mi okudunuz ? Benim bildigim sitede 5050 adet fatiha suresi olarak geciyordu

Fatiha suresi ile olanida yaptim.Tesadufen ayak ustu tanistigim bir bayan tavsiye etmisti bu uygulamayi cevremde kim okuduysa birsekilde niyetiyle ilgili gelismeler yasadiklarini anlatmisti.Herhangi bir gecr teheccud namazi kilip istedigin kadar ihlas suresini oku sonraki gunlerde kac gunde okursan farketmez 5050 ihlasa tamamla demisti. Hic duymamistim simdiye kadar ama yaptim ins rabbim elimizi bos cevirmez...

• Like 1

buradan öğrendiğim duaları bol bol okudum . furkan 74. ayeti sayısız aklıma her geldiğinde okudum. ya selam celle celalühü sayısızca okudum , cuma günleri cuma suresi içimden geldiği kadar okudum

Mrb ben Arzu.. bu duayla tanıştığımda bekar ve özel sektörde çalışıyordum. sadece 5 ay içinde hem kendi işimi kurdum hem de allah karşıma sevebileceğim birini çıkardı ve 3 ay içinde de evlendik. Bu duayı sürekli okuyorum, çok faydasını gördüm size de öneririm. Bu arada aracımla kaza geçirdim tam 10 takla atan araçtan burnum kanamadan çıktım. bol bol okuyun bizi zırh gibi koruyor dualar.. 

Edited by selam2144
  • Thanks 1