Jump to content
Guest Halife

Etkili Olduğunu Düşündüğüm Sır Gibi Saklanan Ayet.. (Sadece Estanbul'da)...

Recommended Posts

konuyu ben acmadim..anladigim= isterseniz 41.ayeti tek basina...yada 1.2. ve 41.ayetin ucunu birlikte 21 kez okuyorsunuz gunluk..ama anlamini bilerke okuyun

• Like 1

Guest

Çok değerli kardeşim bu söylediğin ayeti kerimeler sır olarak saklanmış değildir.Sadece o insanlar üstazlarının izin vermiş olduğu duaları okurlar.Bunun gibi pek çok dualar O muhterem zatın icazet almış hoca efendilerince bilinir.Eğer bir sıkıntı için yapmak isterlerse kendinden bir üst hoca efendiden veya sorumlu hoca efendilerinden izin alırlar ki hem etkili olsun.Bu bir usüldür.Yoksa kuranı kerimin okunması için izin istemek değildir yanlış anlaşılmasın.Yinede çok teşekkür ederim Allah razı olsun....

Bu ayet Gönenli Mehmed Efendi Hzlerinin Evrad ve tesbihat kitabında da var.Tez zamanda Hacca gitmek için ve her murat için yazıyo başlığında.

2-3 yıl önceydi. Bu duayı 41 defa okumuştum, sevdiğim erkeğin benimle ilgili evlilik düşünüp düşünmediğini öğrenmek için.Ki evliliğin adını dahi geçirmiyordu hiçbir muhabbetimizde.Gırgır şamata takılan o adam o günün akşamında kendi açtı evlilik konusunu son derece ciddi bir şekilde.Ve benimle evlenemeyeceğini söylemişti.Duam kabul olmuştu,öğrenmiştim.

2-3 yıl önceydi. Bu duayı 41 defa okumuştum, sevdiğim erkeğin benimle ilgili evlilik düşünüp düşünmediğini öğrenmek için.Ki evliliğin adını dahi geçirmiyordu hiçbir muhabbetimizde.Gırgır şamata takılan o adam o günün akşamında kendi açtı evlilik konusunu son derece ciddi bir şekilde.Ve benimle evlenemeyeceğini söylemişti.Duam kabul olmuştu,öğrenmiştim.

cok güzel cevap yani hemen cevabi bilebilmen rahatlatici..

• Like 1