Jump to content
Guest Halife

Etkili Olduğunu Düşündüğüm Sır Gibi Saklanan Ayet.. (Sadece Estanbul'da)...

Recommended Posts

Guest cncoperator

Benimde başımda bir büyü musallatı var, Allah'ıma sığınıyorum ve şöylece niyaz ediyorum: Herkim benim yuvamı dağıtmak için bu büyüleri ve muskaları yapıp veya yaptırıp benim eşimi ve çocuklarımı benden ayırdıysa iki cihanda hakkım helal değildir ve her kim yada kimlar yaptırdı ve yaptıysa vede ben acı çekerken inim inim inlerken o kişi yada kişilerde Allah'ın rahmetinden uzak ve ebedi cehennem ehlinden olsunlar.

Arkadaşlar inanki çok sıkıntıdayım, Ama Güzel Allah'ım elbetteki inşaallah dualarıma icabet edeceğine inanıyorum, O'na teslim oldum ve ya sabır ya Allah diyorum.

3,5 ay oldu ayrılma dönemindeyiz, bir türlü olmuyor ikna edemedim , Rabbim sen büyüksün sana sığınıyorum,

Hz.Muhammed Musatafa (s.a.v.) yüzüsuyu hürmetine eşimle barıştır birleştir ve yuvamızı kavii ve daim eyle

yaRabbi , yaRabbi , yaRabbi ,

Paylaştığın Ayeti kerime'ler için Allah Razı olsun , dilerimki faydasını bende görürüm.

Selam ve Dua ile kardeşim.

Guest Daiys

Lütfen forum kurallarına uygun hareket edelim kışkırtıcı, yargılayıcı, tartışma

ortamı yaratcak yorumlar yazmayalım.

1.sayfada paylaştığınız 41. ayet mi okunacak sabah akşam yoksa 3. sayfada verdiğiniz ayetler mi okunacak ve son açıklamarıızı biraz daha netleştirirseniz ne için okunduğu anlaşılabilir.

Guest küL kediSi
Açık konuşmak gerekire Bende 6 Ay talebe olarak okudum yatılı 2000 yılında.. Annem'de o yıllarda bayan hoca arkdaşlarla tanışarak muhabbetlerini ilerletmişler annemde bir vesile ile öğrenmiş oda ben sıkıntılı bir dönem içersinde olduğumu hissetti sanırım geldi bana olayı bu şekilde anlattı bende sizinle paylaştım.. Paylaşmak güzeldir.. Ben birebir şahidim o hocalara nasıl hizmetler edildiğinin.. Kalın Selametle..

Teşekkürler açıklama için yeniponpon-1.gif

emeğine sağlık arkadaşım çok güzel paylaşım ayrıca büyü konusunda insanları uyarmanda çok güzel bir davranış insanlar belki bilmeden yapanlara bu yazıyı okuduklarında bir faydan olur da büyü yapmaktan vazgecerler rabbim tekrardan razı olsun

Guest Halife
1.sayfada paylaştığınız 41. ayet mi okunacak sabah akşam yoksa 3. sayfada verdiğiniz ayetler mi okunacak ve son açıklamarıızı biraz daha netleştirirseniz ne için okunduğu anlaşılabilir.

Ben bu 41. Ayeti okurken Fatır süresi'nin ilk sayfası açıldı anlamını okumak geldi içimden ilk iki ayet sanki bu ayetin birebir parçası gibi geldi birleştirip baktığımda hislerimi doğrular oldu bende o şekilde okudum ilk okuduğumda içime bir ferahlık geldi öyle devam etmeye başladım sonuçlarınıda yazdım.. Size kalmış.. Normal'de 41. Ayet..

Guest immortal_ghost

genel olarak herşeye okununcamı etkısı oluyor yanı rızık sıkıntı hastalık veya sevgılı ıcın okunma sebebı bunların hepsımı yoksa sadece sıkıntıya dusuncemı pek anlamadım ama yardımcı olurmusun

Guest Halife
genel olarak herşeye okununcamı etkısı oluyor yanı rızık sıkıntı hastalık veya sevgılı ıcın okunma sebebı bunların hepsımı yoksa sadece sıkıntıya dusuncemı pek anlamadım ama yardımcı olurmusun

Her Güzel Şey İçin.. Herzaman Her Durumda Okunur.. Yeter ki Allah'a Güven..

belli bir gün sayısı yok sanırım .7, 21 gibi..

mümkün oılduğunca hergün okumak mı gerek..

ilminizi paylaştığınız için teşekkürler..Allah razı olsun.