Jump to content
Guest Halife

Etkili Olduğunu Düşündüğüm Sır Gibi Saklanan Ayet.. (Sadece Estanbul'da)...

Recommended Posts

Guest Esna

yazmis oldugun ayetten cok;

(Burdan Büyüyle Dua ile Başkalarının istemedikleri şeyleri yapmaları için yada kötülükleri için uğraşanlara sesleniyorum. Allah'in EHAD ismi'nin gereği siz başkası için ne isterseniz aynısı sizin içinde istenmiş olacaktır. Sonucu amma dünyada amma ahirette yaşarsınız.. Bağlama büyüleri yapanlar cehennemin sizi nasıl bağladığını bir bilseydiniz. Allah'in dilediği olur. Kalın Sağlıcakla..)

yazdiginiz daha cok dikkatimi cekti,, allah dogru yoldan ayrilmasin

guzel paylasim.

Guest m!brop

yanlış hatırlamıyorsam sitede konusu açılmıştı bende not aldım ve okudukça hoşuma gitti..arapça biler içner için yasini şerife başlamadan sağ sayfanın ortalarında başlıyor..

çok kolay latincede kolay aslında

insan okudukça okumak istiyor allah razı olsun..hikmetine şahit oldum desem yeridir..

Arkadaşımızdan ALLAH u teala razı olsun.ALLAH a şükürler olsun ki bizi böyle güzel insanlarla ve güzel çözümlerle karşılaştırıyor.Bir şeye niyet ettiğimizde ve onun için okuma yapmamız gerektiğinde en azından 21 gün süreyle 21 defa okumamız daha makbuldür,çünkü tek hücre 21 günde oluşumunu tamamlar ve bununda istediğimiz şeylerin oluşumuyla ilgisi var diye düşünüyorum.Tabiiki evliyalar erenler ve peygamberler hariç.Onlar ne isterse yüce RABB ime kalben daha yakın oldukları için daha hızlı sürede kabul görebilir yaratan tarafından,ancak biz kalben olgunlukta daha geride olduğumuz için en az 21 gün süreyle 21 defa okumamız daha efdaldir.SEVGİ ve IŞIKLA.

İnnallâhe yumsikus semâvâti vel arda en tezûlâ, ve le in zâletâ in emsekehumâ min ehadim mim ba’dih, innehu kâne halîmen gafûrâ

İnnallâhe yumsikus semâvâti vel arda en tezûlâ, ve le in zâletâ in emsekehumâ min ehadim mim ba’dih, innehu kâne halîmen gafûrâ

herkes için okudum.

bunu bende duymuştum öyle söyleniyo gerçekten ama tabiki allah bilir allah razı olsun paylaşandan

Gerçekten etkili bir dua.Abone oldum buna da.

okumaya hemen bugün başlıcam. allahım kabul buyurur inşallah. paylaşandan allah razı olsun