Jump to content
Sign in to follow this  
Guest yasemin00

Yürek yanginim

Recommended Posts

Guest yasemin00

yürek yangınım...canım yanıyo çok ama çok yanıyo yüreğimin en derininde her an kanayarak bana acı veren bi yara öle dayanılmaz acısı varken ilk defa suskunum kalabiliyorum.suskunum suskun çünkü yapacak başka bişeyim yok.elim kolu bağlı çıkmaz bi sokaktayım konuşamıyorum.delice bi sevda var yüreğimde ilk defa sevdim ilk defa böle delice bağlandım.onu yüreğimin en güzel kköşesine kattım dualarımda sakladım.kendimden çok onun için yaşıyodum o bana acı versede hep sevdim onu dayanabildiğim yere kadar dayandım o bendengitsede ben hep ona gitttim.ama bu sefer kendimi güçsüz hissettim giderken dur diyemedim canım çok yandı ama diyemedim dilim tutuldu sanki oysa sen giderken bile ben seni ilk günkü gibi seviyordum.sen hep gitmeyi seçtin oysa ben hep sevmeyi.hani dedim ya bu sefer gücüm bitti diye isterdim ki ilk defa bi defaa sen tut kaldır güç ver bana.ama yapmadın yapmadın.şimdi bensiz mutlu olsanda ben hala seviyorum seni.senin bana bıraktığın tek bişe kaldı YALAN.artık yalan sölüyorum herkese yalan sevmiyorum diyorum.yanmıyo canım diyorum oysa bu sözlerim arkasından binlerce göz yaşı döküyorum.kimse bilmiyo.evt itiraf ediyorum hala canım yanıyo hemde çok yanıyo.gizliden yanıyo gizliden aglıyo yüreğim.benim hayata kendimi itirafım işte SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM.emanetlerime iyi bak olurmu bitanem bende bıraktığın sen sende kalan ben ve aşkımız sana emanettt... sen bilmesende ben seni hep sevecem...