Jump to content
Işık

En Sinir Bozucu Dizi

Recommended Posts

Iliski durumu karisik bayagi salakca oldu. Koreden cakma diziyi bile bu kadar basitlestirebilirlerdi. Muzik secimi berbat. Her hafta sebnem caliyor arkafonda midem kalkiyor. Bir de hic uymuyor muzikle olaylar. Hep ayni seyler tekrar ediyor.

En onemlisi de murat bayagi gavatligin resmini ciziyor be. Bir erkek bu kadar da genis olur mu. Izlerken ben sinirleniyorum. Zaten artik pamir pekin bana yakisikli da gelmiyor. Murat karakteriyle dustu gonlumden artik izlemeyecegim. Onun hatrina katlaniyordum. Ben daha da davosa gelmem. Aman pardon daha da bu diziyi izlemem.

Dizinin adını bile aklımda tutamadım Hande doğandemir in dizisi çok kötü iğrenç ötesi. Zaten hatun yeterince itici, senaryosuda bir o kadar kötü ötesi. Ama o diziye şöyle sevimli sarışın bir kız olsa bence olurdu.

Karakterlerin dünyada yaşanabilecek tüm dramları yaşadıkları ( tecavüz, kaza, aldatılma, kaçırılma, hamile kalıp ortada kalma, bilimum ölümcül hastalıklar, felç, hafıza kaybı, hafızayı kaybetmişken yaşananlar...diye gider bu), tüm olaylara rağmen bir türlü ölmedikleri, ölüp ölüp dirildikleri, evlenip ayrılıp başkalarıyla evlenip ( eski eşin kardeşi, eniştesi, görümcenin eltinin eski sevgilisi, eski eşin babası anası danası oluyor bir de bu yeni eşler) tekrar tekrar eski eşe döndükleri tüm diziler. O değil uzadıkça uzuyor bir türlü final olamıyor bu dizilerde. Misal Deniz Yıldızı, Beni Affet, Arka Sokaklar...

Sonuç olarak en absürd senaryolarla sinir bozma, izleyiciyi aptal yerine koyma ve her nasılsa geniiiiş bir izleyici kitlesine sahip olma gibi özellikleri olan; genelde haftanın her günü başka bir alternatifin olmadığı saatlerde beyin devrelerini yakmak için fırsat bulan diziler.

Dizinin adını bile aklımda tutamadım Hande doğandemir in dizisi çok kötü iğrenç ötesi. Zaten hatun yeterince itici, senaryosuda bir o kadar kötü ötesi. Ama o diziye şöyle sevimli sarışın bir kız olsa bence olurdu.

Bilakis ben de Hande Doğandemir'i ve dizideki karakterini çok tatlı buluyorum..

Ayrıca 1. bölümde Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i misafir etmeleri diziye ayrı bir renk katmıştı..

• Like 2

Surumden kazanalim mantigi dusuk butceli berbat senaryolu bir suru dizi..

Kurtlar vadisi..