Jump to content
Guest zalim

Salat-ı Tefriciye Okuma Usulü Ve Formülleri

Recommended Posts

Guest HERO

Cevabınıza Teşekkürler...

Tahlilde yanılmamışız... Sihir kelimesi yanında Formül daha masum kalıyor..:)

Guest leda

açıklamaların için teşekkürler hero.en fazla 21 gün de bitirilmesi gerektiğini ilk kez duyuyorum.hep 1 hafta derler.21 gün emin olduğun bir sayı mıdır?

Guest HERO

Kısaca şöyle diyelim ; 3 - 5 - 7- 9 - 11 - 14 - 19 - 21 durumunuza göre seçiminizi yaparsınız...

Bu arada şunuda belirteyim; Hiç bir mazeret yokken gruplar halinde başkalarıyla paylaşarak okuma modası başlamış mümkün mertebe kendiniz okuyun. Paylaşacaksanız en fazla siz dahil 3 kişi olun..

Mesela 14 yada 21 günde tek başına okunabilir. Ani karşılaşılan çok acil durumlar dışında 7 kişi paylaşabilir ama normalde 3 günde bitirmek maarifet değildir...

Guest leda

ben de tek başıma okumak niyetindeyim Allah izin verirse .o yüzden sordum 21 günden emin misiniz diye.bence de 21 gün makul bir zaman.çok sevindim.tekrar teşekkür ederim.

Guest HERO

Yalnız şunu hatırlatayım , sakın İslama uymayan isteklerde bulunmayın...

Sayıyı bitirmek için hızlı okumayın çünkü niyetinizdeki ihlası bozar...

Herkese tavsiye ettiğim denediğim ama Allahım beni affetsin daha bitirmeden olduğunu görüp yarım bıraktığım duam :(

Bitiricemmmmmmmmmmmmmmmm

Guest sebna

herocugum

salavatı tefrıcıyeyı ablamla ıkımızde calıstıgımız için ablamla paylasarak okumak istıyorum

paslasacagımız için ıkımızınde nasıl okuması lazım nıyetımızde su kadarını okuycam su kadarınıda kardesım okuycak dıyemı nıyet etcez bu paylasarak okumanın kuralını anlatırsanız sevınırım

Guest laparikops

Meraba Arkadaşlar Ben Ilk Defa Bi Siteye üye Oldum Ve Konulari Tam Olarak Nereye Yazicağimi Bilmiyorum Ben Kötü Bişi Yaptim Sevdiğim Insan Beni Deliler Gibi Seviyodu Ben Hep Onu Kaybetmekten Korkuyodum Tesadüfen Büyüler Olan Bi Siteye Girdim Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Adi Altinda Bi Büyü Gördüm Ve Bunu Uyguladim 1 Hafta çekmedi Sevdiğim Kişi Nedenin Bilemediğim Bi şekilde Soğudu Bu Bir Anda Oldu Sonra Hata Yaptiğimi Anladim Ama Napicağimida şaşirdim Ve Selati Tefriciyeye Başladim Ne Kadar Sürede Bitirmem Gerekiyo Bilmiyorum Ama Okuyorum Hergün Ve Siz Kardeşleriminde Sevdiğim Kişiyle Kavuşmamiz Için Dualarinizi Bekliyorum Ve Bu Büyü Gibi şeyleri Hiç Tavsiye Etmiyorum çünki Mutluyken Mutsuzluğa Düştüm Ve şu An Yikilmiş Gibiyim

Guest KANREVAN

tefrıcıyenın suresı degıl adedı vardır 4444 kere okunur.ALLAH sevdıgıne kavustursun da be guzelım harbıden bulmuş bunamışşın yani.

Guest crysania

Bu tefriciye anahtar gibidir 4444ten ne 1 eksik nede 1 fazla olmamalıdır yazıyor yasin kitaplarında. Ben bunu denedim bitirdim ama hata yaptım sayıda :S