Jump to content
Guest zalim

Salat-ı Tefriciye Okuma Usulü Ve Formülleri

Recommended Posts

rızık için ve borç için olumlu ve güzel şeyler oluyor yani yoksa elbette kendimizin okuması daha güzel

rızık için ve borç için olumlu ve güzel şeyler oluyor yani yoksa elbette kendimizin okuması daha güzel

Maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız Allah'ın izniyle..Her gün düzenli okuduğunuzda zaten göreceksiniz güzellikleri inşallah...

salatı tefriceyi okudum çok şükür rabbime bitirdikten sonra ne yapmalıyım bilen arkadaslar cvp yazarsa sevinirim

salatı tefriceyi okudum çok şükür rabbime bitirdikten sonra ne yapmalıyım bilen arkadaslar cvp yazarsa sevinirim

evet bu konuda bilği verebilecek biri varmı acaba

Arkadaşlar 3 kere üst üste tefriciye niyetlendim. 4mayıs persşembe günü başladım. Bugün 2 tanesini bitirdim. Üçüncüye geçiyorum. İnşallah Allah kapılarımızı açar.

• Like 1

Günde 41 kere okunması ile toplam 4444 adet olana kadar Salatı Tefriciye ile dileklerinizin kabul olacağı yazılıyor. Bence kasmayın arkadaşlar... Her gün 41 kere Salatı Tefriciye okumayı adet haline getirin.. İlla 4444'ü tamamlamam lazım diye dert etmeyin, sıkıntı yapmayın.. Ben bunun faziletlerini okuduğumda her gün 41 kere sabah namazından sonra okumaya başladım. (Sabah namazınızı yapmasanız da olur, abdestsiz de olur) 4444 taneyi tamamlayana kadar daha aylar var derken ilk dileğim 1 ay içinde gerçekleşti. Ben bırakmadım her gün 41 kere okumaya devam ediyorum. Diğer dileğim de 2 ay içinde gerçekleşti. Bitirdikten sonra ne yapılır diye sormuş bir arkadaş.. Bildiğiniz şükür duası varsa okuyun yoksa "Allahım teşekkür ederim" diyebilirsiniz. Her gün alışkanlık halinde ettiğiniz dualar gibi Salatı Tefriciyeyi de mutlaka her gün okunması gerekenlere ekleyiniz. Etkisini göreceksiniz. Selametle...

• Like 3
  • Thanks 1