Jump to content
Guest zalim

Salat-ı Tefriciye Okuma Usulü Ve Formülleri

Recommended Posts

Guest laparikops

Ben öyle Okuyorum Saymiyorum Peki Olmazmi Mutlaka 4444 Kezmi Olucak

Guest crysania

her gün 100 tane okumaya devam edersen muradına nail olacağın yazıyor kitapta

Guest mormelek

salatı tefriciyeyi yani 4444 hacet duasını okuyan bir yakınımın ve arkadaşımın dileği kabul oldu.çok tesirli bir salavat.ama ne bir eksik ne bir fazla okunmaması lazım geldiğini biliyorum.

Guest KANREVAN

benımde etrafımda bu duayla ıstegıne kavusmus 4 5 ınsan var ama sayısı cok onemlıymıs ben okudum ama sayısı bır turlu dogru olmadı.her 100 tanede bir selavatlamak gerekırmıs dahada etkılı olurmuş.'kul ıle RAB arasında bır perde vardır dualrın kabulu için oda selavtdır selavat getırınız' hadisde.ne kadar cok selavat olursa okadar makbulmuş.

Guest can_abuyam

evet doğru kanravan kardeş........salatı tefriciye adedi 4444 defadır.adedine dikkat etmekte fayda vardır.çünkü duaların adedi anahtara benzermiş.onun için dikkat mevlam hepinizin yardımcısı olsun

Guest Serzeniş
salatbf2png-1.jpg

klavyemde bir takim karekterler eksik oldugu icin resim olarak koydum

(gizli ilimler hazinesinden alinti mustafa iloglu)

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedinillezî tenhâllü bihil ukâdü ve tenfericü bihil kûrâbü ve tukdâ bihil havâiû ve tünâlü bihir reğâibû ve hüsnül havâtimi ve yüstesgal ğamâmü bi vechihil kerîmi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli mâ'lûmin lek.

Telâffuzu yukarıdaki gibidir.Başlandığı vakit bitirilemese de,kısa sürede tamamlanması ve adedi şaşmamak,daha iyi netice verecektir şeklinde işittim.

İyi niyetlere Allah kabul etsin..

bu dua celb icin de okunabilir mi?

Dua değil salavattır bu karıstırmayalım ve okunma amacıda birşeyler istemektir Allah izin verdiği kadar... Adetlere göre istediğin niyetle okuyabilirsin

• Like 1

Guest didemdidi

evet haklısın salavatdır.ne nıyetın varsa onun ıcın okursun canım.

Guest elendil

bunu bende okudum sürekli düşük yapıyordum.bu duayı okumaya başladığımda hamile kaldım .bitirdiğim zaman da istihare namazı kıldım ve rüyamda bebeğimi gördüm.şimdi sağlıklı 9 yaşında bir oğlum var.yeniden başlamayı düşünüyorum.tavsiye ederim.dualarınızın kabul olması dileğiyle...