Jump to content
Guest maybe

Rüyada İstedigini Görmek İçin

Recommended Posts

Rüyanızı net hatırlarsınız özele mesaj olarak atın elimden geldiğince yorumlarim.Gördüğünüz sureyi hergün dileginiz için (niyetle)okuyun. Cam fanus içinde görmenız sonunda sevineceginize işaret ediyor. Ama istiharede renkler, objeler çok önemli. Eksikler var gibi.

Ben ilk Cübbeli Ahmet hoca dan duymuştum;

Ya Latif Ya Habir okuyorum yatarken, istihareye yatıyorum demişti.

Ben de isimleri tam hatırlayamadığım ve doğru bir şekilde okuyayım diye dün gece internetten baktım yatmadan evvel. Yatakta telefondan bakıverdim. Arama yaparken bu konu denkgeldi ve bir bakayım nasılmış, sonuçları ne olmuş diye okumaya başladım. Abdestim de varken istihareye yatıvereyim dedim. Okuduklarım arasında uykusuzluk çekenlerden, kabus görenlere, değişik varlıklarla korkutulanlara, sonuç alanlara kadar çok şey vardı. Biraz tedirgin oldum. Ben bu mülk suresinin ayetini okuyarak yatmak istemedim. Sadece Esma dan Ahmet hocanın söylediği isimleri okumak istiyordum. Bu konunun içinde tesadüfen Mülk suresinin o ayetini de merak edip anlamı neymiş diye şöylesine okudum. Bunu okumak istemedim çünkü bazı varlıkları davet edersem diye korktum. Okuduklarımdan çok etkilendiğim için 7 kez Ayetel kürsü ve 1 Felak 1 Nas okuyup aileme, evime, çocuklarıma ve eşimle kendime üfledim.

Sonra Ya Latif, Ya Habir diyerek uykuya daldım. Dalmak ta denemez aslında. Sürekli tedirgin tedirgin uyandım. Geri uyudum. Abuk subuk, dolu, bi çok rüya gördüm.

Kayın validem (aslında öldü), ben, kocam, kaynım, kayın babam oturmuşuz sohbet ediyoruz. Kayınvalidem yabani bir ot var yediğimiz, ondan ayıklıyor. Yeşil koca koca yaprakları varmış. Ama kartmış. Ben de yiyorum bu kartmış diyorum. Otun adı da zaten kartlan :)) Sonra onlara bir tabak kavrulmuş fındık getiriyorum kabuklu. Fındıkkıracağı falan getiriyorum. Sonra arabayla bi yere gidiyoruz. Arabada fındık yemeye devam ediyorlar. Ne meraklılarmış diyorum, benim atanma durumumla ilgili konuşuyoruz.

Sonra bizim evin bahçesiymiş. Bir komşu bahçe duvarından atlayıp sinsi sinsi geliyormuş. Elinde bir demet yeşil soğan varmış. Kimsin sen, diyorum; Yeşil çubuklu ot getirdim, mi diyor değişik bi şey soyluyor. Sonra bahçedeki masanın üstü bol yeşillik doluymuş, o yığmış hepsini. Sonra gidiyor. Daha sonra (bu ruyların hepsi ayrı ayrı, arada sürekli uyanma ve huzursuzluk var.)

Bizim evin kapısını iyice kilitliyorum. Kapı çalıyor. Delikten göremeyince zincirini takıp açayım bakayım kimmiş diyorum. Açıyorum, adam elini uzatıp zinciri kırıyor. İçeri girip bana saldırıyor. Ben önce Fatihayı okuyorum adam okuma diyor, uzaklaşıyor. Sen başka bir varlıksın diyorum. Senden korkmuyorum diyorum. Sonra Ayetel kürsiyi okuyunca adam kayboluyor.

Sürekli uyanıp durdum, ruyalarımda korktukça (rüyanın içinde) Fatiha, Nas, Felak, Ayetel kürsi okudum.

Hatta gece bir ara eşim sarılmış beni öperken hemen elimi ağzına kapayıp, beni neden öpüyorsun diye sinirli sinirli sorduğumu hatırlıyorum. ''Canım karımı öpüyorum birşey yapmıyorum'' dedi masum masum. Ondan bile korkmuşum yani. (İlk evlendiğimizde O'nu farklı bir varlık olarak görmüştüm uykuyla uyanıklık arası, korkutmuşlardı beni. o duruma benzettim, ondan o yüzden korktum)

Başka ruya gördüysem de şimdi hatırlamıyorum. Bu kadar derine ihtiyacım yok, bu bana fazla, bu ayeti okuyup yatamam. Bana Allahın izniyle Ya Latif Ya Habir yeter. Yalnızca Allah'a sığınıp, ondan yardım dilerim...

Evet bu durum Size Bir Sır Vereceğim kitabında da yazıyor uyurken rüyanda rüya gördüğünü anlarsan o sırada isteklerini rüyana taşıyıp yani imajine edersen onların gerçekleşeceği gibi bir durum yazıyordu,kitabı okuyup siteye o sayfayı yükleyen olabilir mi?Ben bu işlerden anlamıyorum da:rolleyes:

Evet bu durum Size Bir Sır Vereceğim kitabında da yazıyor uyurken rüyanda rüya gördüğünü anlarsan o sırada isteklerini rüyana taşıyıp yani imajine edersen onların gerçekleşeceği gibi bir durum yazıyordu,kitabı okuyup siteye o sayfayı yükleyen olabilir mi?Ben bu işlerden anlamıyorum da:rolleyes:

cebine cekip yükleyebilirsin