Jump to content
Mira

Rukye ve Tedavi Bölümü Hakkında Soru ve Yardım İstekleri

Recommended Posts

romatizma icin okunan bir dua varmi

Ya Selam -131 kez hergün okuyun anneminde aynı dertten sorunu vardı ama ilaçla tedavi imkanı kalmamıştı bu ismi düzenli olarakhergün zikretti şimdi ağrısının olmadığını söylüyor , bir ara bırakmıştı tekrar başlamıştı ,devam etmenizi ve tam teslimiyetle okumanızı tavsiye ederiim ,farklı şifa esmalarıda var onlarıda okuyabilirisniz

• Like 1

Guest durnur

selamünaleyküm,

5 tane cocugumuz vefat etti. 2tanesi 19 aylikken 2 tanesi dogduktan s0nra 6 ay 1 taneside karnimda vefat etti. tibben bir cözüm bulunamadi. cocuklarimiz normal olarak dünyaya geliyor 3-4 ay sonra sanki baska bir dünyada imis gibi algisi azaliyor. aglamayi birakiyor 5-7 ay arasi herhangi bir nedenle mesala ateslenme, kusma gibi hastaneye gidiyoruz böylece basliyor. nefes alamama morarma , nöbet, gibi seyler oluyor. cocuklarim hasta olacaginda, öleceginde korkulu rüyalar görüyotum. hocalar ümmü sübya, tibirga, *** boguyor dendi neoldugunu anlayamadik. boy hamaili ,boymuskasi ümmü sübyan duasi vesaire yazilacak dendi . tamanlamiyla yazan birini bulamadik. allah rizasi icin bu konuda bilgisi olanlar yardim edin.

--- Sonraki mesaj ---

Ya Selam -131 kez hergün okuyun anneminde aynı dertten sorunu vardı ama ilaçla tedavi imkanı kalmamıştı bu ismi düzenli olarakhergün zikretti şimdi ağrısının olmadığını söylüyor , bir ara bırakmıştı tekrar başlamıştı ,devam etmenizi ve tam teslimiyetle okumanızı tavsiye ederiim ,farklı şifa esmalarıda var onlarıda okuyabilirisniz

Allah razi olsun birde 145 defa El Müheymin okunacakmis.

çok samimi bir arkadaşım panik atak hastası bunun için verebileceğiniz bir dua varmı lütfen acil lazım

çok samimi bir arkadaşım panik atak hastası bunun için verebileceğiniz bir dua varmı lütfen acil lazım

lütfen yardım edin

Ayak/Diz (Bacak) ağrısı için dua istiyorum forumda aradim bulamadim.

Eyer bir dua ile tecrubeniz varsa payla$irsaniz sevinirim.

Simdiden Allah hepinizden razi olsun.

Te$ekkürler

Merhaba

Benimde yeni öğrendiğim bi hastalığım başladı bi kaç gündür.İsmi gül hastalığı imiş.Krem,hap,losyon,iğnesi varmış ama egzama,sedef,siğil için dualar var.Bunun içinde bildiğiniz bi dua varmı???

2-3 yıl önce geçirdik ben o hastalığı. ilk başlarda alerji gibi oldu sonra kuruyup dökülmeye başladı. çok kötü yüzüm kupkuru oldu resmen döküldü. zor gülüyordum yüzümün kuruluğundan.

Doktor o zaman demişti ne ilacı kremi var diye hiçbirşey vermemişti. dikkat edersen 1 ayda dikkat etmezsen 2 ayda geçer demişti. bi ay çekmek zorunda kaldım.

Allah yardımcın olsun.

• Like 1

ALLAH'a şükürler olsun yüzümde değilde karnım ve kollarımda çıktı.bende bugün öğrendim ne olduğunu merhem losyon verdi 1-1,5 aya geçer dedi...Umarım geçer... sen hiç bişey kullanmadın mı yüzünün neresinde idi yayılmadımı???

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...